Kārdinājums saņemt vieglu naudu visu laiku ir interesējis noteiktu ļaužu grupu. Gribēšana ātri palikt turīgam kopā ar negribēšanu nopelnīt ar darbu un arī centību, tāda veida cilvēkus stumj uz likuma pārkāpšanu – zādzību. Laikam ejot zādzību skaits tikai pieaug.

Šis moments liek pārējiem iedzīvotājiem atrast atbildīgāku variantu mājokļa drošības nodrošināšanas procesā, kad tiek meklēti daudzpusīgi drošības risinājumi. Un mūsdienās parasti tā nav tikai signalizācijas uzstādīšana, ko satur tehniskā apsardze pakalpojumi , un reizēm arī fiziskā apsardze jau pie īpaši nozīmīgiem objektiem.

Drošības risinājumi un vēl atlases varianti

Pētot, kādi eksistē drošības risinājumi, lai aizsargāt māju, atklājas, kad to ir salīdzinoši liels skaits. Ikviens var pats sev uzlikt aizsardzības mehānismu vai doties jau pie profesionāļiem. Pamata starpība ir tajā, kad, vēršoties tādā uzņēmumā, var būt pārliecinātiem, ka pat ielaušanās situācijā nāks momentāla reakcija un specdienests dosies uz apsargājamo objektu. Pretējā gadījumā Jums vajadzēs pašiem jākontrolē un jāmēģina izsaukt policija. Apsardzes veidi tiek iedalīti – tehniskā, fiziskā apsardze, inženiertehniskā un apvienotā jeb kombinētā apsardze.
Fiziskā apsardze – ikviens no mums ir redzējis apsargus veikalos un kāda stāvlaukuma sargu, šo arī sauc par fiziskā veida apsardzi. Visbiežāk fiziskā apsardze tiek izvēlēta tajā brīdī, kad būs vajadzīga apsardze kādā pasākumā, vai jātransportē kāda vērtīga manta, gan arī mājokļa aizsardzība. Pasūtot pakalpojumus no pārbaudītas firmas būs droši, jo tiem uzņēmumiem standartā ir visi sertifikāti un garantijas. Bet eksistē opcija, kad var tikt piemeklēti cita veida drošības risinājumi, kā piemēram, apsargs, ko var arī mēģināt noalgot un kas sargās īpašumu. Taču šajā gadījumā būs salīdzinoši neskaidras garantijas.
Kā vēl viens variants, ko piedāvā licencēti uzņēmumi ir tehniskā apsardze, kas arī ir diezgan drošs un uzticams veids. Tādā gadījumā notiek signalizācijas uzstādīšana Jūsu mājās no kuras signāls vai pat video nonāk uz “pulti” sargiem, kuri cauru diennakti novēro objektus. Tādā veidā pie Jums uz mājām izbrauc ātrās reaģēšanas dienests un arī izskaidro Jums visu situāciju. Nenoliedzami, Jūs varat arī paši uzlikt signalizāciju, kas nodos ziņu uz telefonu, taču nenoliedzami eksperti rīkosies ātrāk.
Palikušie 2 veidi tad ir inženiertehniskais un apvienotais jeb kombinētais, pie tam kombinētais ir skaidrs, kas ir – vairāku variantu apvienojums, piemeklējot labāko kombināciju. Turpretim, inženiertehniskais veids būs tas, kad tiek pielietoti, piemēram, metāla žalūzijas vai dzelzs režģi, piemēram, kā veikalu ēkās. Tas nevar nodrošināt pilnu drošību, kaut gan viennozīmīgi aizturēt uz kādu laiku laupītāju gan varēs.

Kurā vietā atrast labāko signalizācijas uzstādīšana tehnisko apsardzi?

Pētot apsardzes kompānijas, svarīgs moments ir tas, vai šis uzņēmums būs gatavs arī uzņemties atbildību pat finansiālu. Saskaņā ar likumu uzņēmumam ir jāatbild par tiem zauējumiem, kuri radās nepareizas pienākumu izpildes vai nepildīšanas rezultātā. Otrs svarīgs moments ir ātrās reaģēšanas komandas ierašanās laiks. Īstenībā šim maksimālajam laikam būtu jābūt atrunātam līgumā, savādāk nebūs iespējams pieprasīt finansiālu kompensāciju, gadījumā ja darbinieki nepaspēs atbraukt laicīgi. Eksperti atzīmē, kad vidēji ātrās reaģēšanas dienesta atbraukšanas laiks ārpus pilsētas ir desmit līdz piecpadsmit minūtes, pilsētā vēl mazāk, taču to nosaka individuāli. Bez šaubām apskatiet neskaitāmas klientu atsauksmes, kas atrodamas konkrēti par kompāniju, lai izprast darba principus un arī sadarbību ar klientiem. Firmas darba pieredze, darbinieku profesionalitāte un to fiziskais stāvoklis, moderns aprīkojums arī būs diezgan būtisks atlases nosacījums.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *