Kurš gan nevēlas no sava auto iegūt maksimāli daudz jaudas, paralēli nebojājot tā dzinēju, motoru un vispārējo tehnisko un vizuālo stāvokli. Par laimi, mūsdienās tam ir pieejami dažādi risinājumi, kas palīdz uzlabot braukšanas pieredzi, kas ir pavisam legāli un palīdz ieekonomēt arī degvielu, kas pie esošajām degvielas cenām Latvijā ir pat ļoti aktuāli daudziem automašīnu īpašniekiem.

Šos procesus dēvē par chiptuning, kas vienkāršākiem vārdiem nozīmē dzinēja vadības bloka optimizāciju, kas palīdz samazināt arī tik ļoti mūsdienās kaitīgos CO2 izmešus. Šis process vidēji aizņem pāris stundas, taču laiks variē atkarībā no pašas automašīnas. Chiptuning ir pilnībā droša procedūra un netiek pārkāpta auto ražotāja noteiktā vadības iekārtu kapacitāte. Atkarībā no dzinēja veida, cenas svārstās līdz 200 eiro robežām.

Ieskaties piedāvājumā – https://www.madchip.lv

DAŽĀDU AUTO SISTĒMU OPTIMIZĒŠANA.

Daudziem šie jēdzieni pilnīgi neko neizteiks, taču katrs kaislīgs autovadītājs ir informēts par to nozīmi automašīnas optimizācijas procesā. Ja ir vēlme veikt EGR atslēgšanu, tad ta palīdzēs automašīnai darboties ar mazāku dzinēja temperatūru, kas nozīmē arī mazāku degvielas patēriņu un kvēpu nogulsnes. DPF risinājums ir ļoti nepieciešama lieta, jo šis kvēpu filtrs uzkrāj piesārnotās ķimikālijas, kas rodas darbinot auto un neļauj tām nonākt svaigā gaisā. Šie filtri ir regulāri jātīra, taču nevajag no tā bīties, jo šādā veidā tiek palīdzēts ne tikai savai automašīnai, bet arī videi un sabiedrībai kopumā. Vēl viens nozīmīgs komponents, ar kura palīdzību var uzlabot auto darbību, ir AdBlue atslēgšana. AdBlue ir iespējams pilnībā atslēgt jebkurai vieglajai automašīnai.

IMOBILAIZERA ATSLĒGŠANA UN VADĪBAS BLOKA KLONĒŠANAS PAKALPOJUMI.

Savukārt, ja radusies ķibele ar atslēgām un tās pēkšņi ir pazudušas, tad imobilaizera atslēgšana būs tas pakalpojums, kas ir must-have. Arī vadības bloka klonēšana ir pakalpojums, kas noteikti palīdzēs ietaupīt ne to mazāko naudas summu. Vienkāršākiem vārdiem sakot, tā ir informācijas pārnešana no viena vadības bloka uz citu, kas tiek iemontēts saplīsušā vietā. Kādēļ klonēt jau esoša bloka informāciju, ja var nopirkt jaunu? Atbilde ir pavisam vienkārša – jauns bloks varētu izmaksāt pat pusotru tūkstoti eiro, savukārt klonēšana ir krietni lētāka.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *