Par auto ir jāsāk rūpēties no mirkļa, kad tas sāk ripot pa mūsu ceļiem. Lai uz ceļa justos droši un vēl vairāk – lai justos droši savā automašīnā, ir nepieciešama regulāra tehniskā apskate, kā arī, ja pērkat lietotu auto, tad zinoša mehāniķa spriedums par to, vai ar auto viss ir kārtībā.

Sertificēts TOYOTA un LEXUS servisa centrs nodrošina plaša spektra auto mehānikas pakalpojumus ne tikai šīm divām automašīnu markām, bet jebkuram spēkratam – gan vieglajiem auto, gan busiņiem un motocikliem. Arī auto evakuātora pakalpojumi reizi pa reizei var noderēt, tādēļ serviss savus pakalpojumus piedāvā pilnā apjomā. Servisa darbinieki var lepoties ar lielisku pierdzes bagāžu, kas noteikti palīdzēs atrisināt pat diezgan komplicētas ar automašīnu saistītas problēmas.

AUTOMAŠĪNAS APKOPES PAKALPOJUMI JUGLĀ.

Jebkurš klients novērtē to, ka servisa centrs piedāvā pēc iespējas plašāku pakalpojumu klāstu, lai daļēji sataisītais auto nav jāvadā no viena servisa uz otru. Viss, sākot no auto elektriķa pakalpojumiem un beidzot ar riepu balansēšanu ir pieejams autoservisā Juglā. Pilna automašīnas diagnostika palīdz noskaidrot to, vai spēkratam nav vēl kādas slēptas problēmas, kas esošos darbus varētu padarīt sarežģītākus un radīt citas problēmas. To, ka servisu rotā izkārtne par konkrētu auto marku servisa centru, nevajag uztvet kā mājienu, ka apkalpotas tiek tikai konkrētas markas automašīnas, jo, gluži pretēji – laipni gaidīts ir ik viens!

LAMPU REGULĒŠANA, EĻĻAS NOMAIŅA, AUTO EVAKUĀTORS UN CITI PAKLPOJUMI SERVISA CENTRĀ.

Sertificēts Toyota autoserviss, nozīmē zinošus darbiniekus un lieliskus risinājumus tieši šo automobīļu problēmu novēršanai. Serviss piedāvā kompetentu darbinieku loku, kas desmit gadu laikā ir paplašinājies no viena, līdz pat deviņiem zinošiem speciālistiem, kas var uzņemt līdz pat astoņām automašīnām vienlaicīgi. Cenas, kā jau visos autoservisos ir atkarīgas no novēršamās problēmas apmēra, nepieciešamajiem materiāliem un darba ilguma. Visas izmaksas ir caurspīdīgas un aptuvenie izdevumi tik atrunāti jau pirms darbu veikšanas. Ja esat palicis uz ceļa ar salūzušu auto, tad autoevakuātora pakalpojumi būs tieši laikā. Automašīnu servisā ir iespējams nodot arī tad, ja jāizdara nelieli darbiņi, piemēram, jānomaina eļļa vai jāuzpilda kondicionieris.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *