Redzes korekcijas līdzekļus cilvēki izmanto ikdienā. Ir vairāki veidi, kā uzlabot savu redzi – brilles, acu lāzeroperācija un arī kontaktlēcas. Ja agrāk kontaktlēcas varēja izmantot tie cilvēki, kuru redzes problēmas nav pārāk nopietnas, tad mūsdienās ar kontaktlēcā ir iespējams koriģēt pat salīdzinoši specifiskas redzes problēmas. Par laimi, mūsdienās iespējams izvēlēties sev piemērotāko redzes korekcijas līdzekli ka bērniem tā pieaugušajiem. Kontaktlēcas var ērti iegādāties arī internetā, kas nozīmē arī ātru piegādi un zemākas cenas. Pirms tam ieteicams pārbaudīt redzi, lai noskaidrotu, kāda stipruma lēcas ir nepieciešamas.

PLAŠS KONTAKTLĒCU KLĀSTS INTERNETA VEIKALOS

Visplašākais preču klāsts šeit ir atrodams optikas preču veikalos internetā. Visbiežāk kontaktlēcas izvēlas, pamatojoties uz dzīvesveidu un redzes īpatnībām. Arī pašas kontaktlēcas tiek iedalītas pēc tā, kā tās ir paredzēts valkāt un pēc tā, kādā redzes problēmām tās ir paredzētas. Lēcas tiek iedalītas vienas dienas lēcās, divu nedēļu lēcās, mēneša lēcās, trīs mēnešu un pusgada lēcās. Tā pat iegādei ir pieejamas lēcas, kas paredzētas tiem cilvēkiem, kuriem ir redzes problēmas skatoties gan tālumā, gan tuvumā, gan tiem, kuri slimo ar astigmātismu. Tiem, kuri vēlas papildināt savu imidžu, iespēja iegādāties krāsainās kontaktlēcas un arī lēcas, ar dažādiem zīmējumiem.

VAI IESPĒJAMS PASŪTĪT SPECIFISKAS KONTAKTLĒCAS?

Optikas preču cena vienmēr ir spēlējusi lielu lomu tajā, kādus redzes korekcijas līdzekļus izvēlamies. Kontaktlēcu cena vispievilcīgākā ir tieši akciju laikā, kā jau jebkurām precēm. Ja izvēlaties izmantot vienas dienas kontaktlēcas, tad cena kļūs izdevīgāka, ja izlemsiet iegādāties iepakojumu, kurā ir kontaktlēcas vairākiem mēnešiem vai pat gadam. Savukārt divu nedēļu kontaktlēcas izmaksā līdz divdesmit eiro un iepakojumā ir vairākas lēcas, kuras lietojamas pa dienu, bet nav paredzētas lietošanai 24 stundas diennaktī. Par to, kā izvēlēties piemērotākās lēcas gan redzes korekcijai, gan lietošanas paradumiem, palīdzēs izvēlēties optikas salona konsultanti. Iespējams iegādāties arī toriskās lēcas, kas jālieto speciālā režīmā. Tas ir spēcīgs redzes korekcijas līdzeklis, tādēļ pirms iegādāšanās nepieciešams konsultēties ar savu acu ārstu un optometristu. Tiem, kuriem ir nepieciešama redzes korekcija gan tālumā, gan tuvumā, ir iespējams iegādāties multifokālās lēcas un to cena ir vidēji ap trīsdesmit eiro.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *