Svarīgākais nosacījums, pērkot optiskās vai polarizētas saulesbrilles, ir atcerēties, ka tās būs ne vien modes aksesuārs, taču arī nepieciešamā acs aizsardzība pret jebkāda veida ultravioleto starojumu.

Šo pašu varētu attiecināt arī uz parastajām brillēm, kuras veic redzes uzlabošanas funkciju, tajā pat brīdī paši briļļu ietvari ir vairāk jau kā stila lieta. Mūsdienu optikas veikals nodrošina milzīgu dažādību, kurā būtu kā zīmolu briļļu ietvari, tā arī nezināmi briļļu rāmji kā arī saulesbrilles. Tomēr ir dažas lietas, kas tad jāzina, cenšoties stilu un arī korekciju apvienot vienā aksesuārā. Šīs nianses ir jāievēro, ja tiks iegādāti briļļu ietvari internetā, neredzot tos klātienē.

Bērnu vai pieaugušo saulesbriļļu kā arī koriģējošo briļļu rāmju izraudzīšanās – galvenie aspekti, kam pievērst uzmanību

Tad, kad tiek izvēlēti saulesbriļļu vai arī labojošo briļļu ietvari, jāvērš uzmanība ne vien dizainam, bet, protams, arī to formas piemērotībai pašām lēcām, to materiālam ,kā arī vairākām citām niansēm. Gadījumā, ja būs pirkti briļļu ietvari internetā, zemāk minētie ieteikumi ļaus cilvēkiem veikt izvēli.

  1. Ja Jums būs liels “mīnuss” (sākot no mīnus četri), tad stikli brillēm standartā būs biezas malās, bet plānas to centrā. Tas nozīmē to, kad lēcas malās būtu “jānomaskē”: šajā gadījumā glītāk būs plastmasas zīmolu briļļu ietvari kopā ar plata tipa kājām.
  2. Gadījumā, ja Jums ir vēl liela tālredzība (sākot no +4), šajā gadījumā pašas lēcas ir ar plānām malām un biezas centrā. Tādā situācijā vislabāk atbilstoši jau ir apaļi briļļu ietvari. Saulesbrilles vai arī koriģējošās brilles ar šādām lēcām padarīt vizuāli elegantākas var, ja nēsāt ietvarus ar lielu lēcu atveri, jeb brilles ar lielām lēcām.
  3. “Neredzamie” briļļu rāmji , kur tad briļļu stikli stiprinās vien ar skrūvēm, šis variants nav ieteicams koriģējošam brillēm, kas lielākas par +/- 4. Variantiem ar lielu “plusu” pastāv risks, ka brilles būs šķības, bet liela mīnusa” koriģējošās brilles to lielās malas dēļ pie loka līnijas, šeit var nepietikt platuma pašiem stiprinājumiem.
  4. Vienas līnijas briļļu rāmji nebūs piemēroti mazu dioptriju lēcām (plus vai mīnus 0.25, 0.5, 0.75). Tas ir saistīts ar tādu lietu, ka tieši tādos rāmjos lēcas malu līnija tiek rievota. Ja brilles lēca ir plāna, tad to nevarēs sataisīt.

Protams, bez šiem atrunātajiem ieteikumiem, briļļu ietvari parasti tiek piemēroti Jūsu sejas formai. Labākais, kad tiks pirkti briļļu ietvari internetā, izrūnāt visu jau ar pašu optikas salonu, šajā gadījumā izraudzīšanās būs veikta pareizi!

Kādi tieši jau ir labākie optikas saloni?

Optika Cēsīs, Madonā, Talsos vai kādā citā Latvijas pilsētā – vienalga kur, galvenais sameklēt to vietu, kur Jums piedāvās kvalitatīvas koriģējošās brilles vai arī polarizētas saulesbrilles un sniegs padomu. Kā atrast tādu optiku?
Galvenais tieši ar ko tad drošs optikas salons atšķiras no citiem ir pastāvīgi strādājošs optometrists vai oftalmologs ar atsevišķu diagnostikas kabinetu. Droša optika Liepājā vai citur parasti sadarbosies arī ar zināmiem koriģējošo briļļu zīmoliem.
Svarīgs atlases kritērijs ir arī zināmu zīmolu briļļu ietvari. Vairāki klienti uzskata, ka var nopirkt jebkāda tipa rāmjus brillēm, bet būtiskas ir pašas briļļu lēcas, taču nezināmu zīmolu koriģējošo briļļu remonts var būt apgrūtinošs. Šajā variantā var būt alternatīva – optio briļļu rāmji, kvalitatīvi un vēl pēc cenas izdevīgi.
Optika piedāvā briļļu piegādi. Šodienas dzīves ritmā tiešām būtu samērā ērti saņemt savas brilles ar kurjeru.
Interneta veikala klātbūtne ir arī diezgan ērta iespēja, kur online vidē varētu iepazīties ar piedāvājumu mierīgā vidē. Turklāt, ja briļļu ietvari internetā tiek pirkti, šajā gadījumā strādā 14 dienu atgriešanas politika.
Un vienmēr lasiet atsauksmes no pārējiem klientiem, lai veikt nekļūdīgu izvēli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *