Ir un būs reizes, kad jau ir nepieciešama automašīnu transportēšana no vienas vietas uz otru. Tieši ar ko tad sākt? Bez šaubām, varētu palūgt draugam vai paziņam izveidošanu un vilkt automobīli, kā piemēram, ja tas ir bojāts, bez šaubām, tieši tas būs vieglāk.

Kaut gan jāliek uzsvars uz to, ka draugam vai paziņai jābūt laikam, vadīšanas tiesībām un atbilstošam transportam. Bet ko darīt, kad visa ģimene ar automašīnu pārceļas uz citu pilsētu vai uz citu valsti, bet vēlas paņemt līdzi vēl auto, motociklu vai pat kvadraciklu? Šinī gadījumā būtu jāatrod tādi transporta pakalpojumi, ko var piedāvāt pārvadātāji, kas piedāvā auto piegādi, kā Latvijā, gan ārzemēs. Pie tam visbiežāk auto piegāde nav arī vienīgais serviss, kas tad var būt piedāvāts, šeit bieži vien ir servisa pakalpojumi un arī būt sava veidida auto stāvvieta, ja nav iespējams saņemt mašīnu uzreiz.

Uzzini vairāk – https://www.kurbads.lv/pakalpojumi/automasinu-transportesana-ar-atverto-autovedeju/

Kā tad notiek automašīnu pārvadāšana, un kāda tipa detaļas būtu jāzina?

Automašīnu transportēšana var būt īstenota diezgan dažādiem variantiem, izskatīsim sīkāk:
1)Automašīnu pārvadāšana no vienas valsts uz citu, var būt veikta izvēloties autovedēju, konteineri vai tā saukto noslēgto auto vedēju vai arī evakuatoru (tas visbiežak tikai starp pilsetam tiek izmantots). Šīs metodes galvenā priekšrocība ir tā, ka tieši tāda veida auto piegāde sniedz iespēju pārvest automašīnu uz jebkuru vietu. Pie tam slēgtu autovedēju auto transports nodrošina maksimālu aizsardzību Jūsu automašīnai. Šāda pakalpojuma izmaksas tiks rēķinātas, balstoties uz automašīnas izmēriem, tirgus cenu un apdrošināšanas vērtības.
2)Vilciena transporta pakalpojumi tiek uzskatīti par drošākiem nekā autotransports. Tas jau ir ievērojami izdevīgāks un arī daudzveidīgāks. Galvenā atšķirība ir lielā kravas izturība un liela piegādes metožu izvēle. Visbiežāk transportlīdzekļi tiek pārvadāti īpašos vagonos. Bet šāda automašīnu pārvadāšana ir ar ievērojamu trūkumu – teritoriālais ierobežojums. Dzelzceļa ceļu ierobežojums neļauj nogādāt auto no Vācijas pa tiešo.
3)Automašīnu pārvadāšana izvēloties lidmašīnu ir reti izvēlēta, lai gan šī ir visfunkcionālākā metode, taču šeit izmaksas parasti salīdzinoši augstākas nekā citos veidos. Visbiežāk šo variantu izvēlās starptautisko pārvadājumu gadījumos, kad obligāta muitošana, vai arī, ja vajadzīga loti ātra piegāde. Gaisa transporta izmantošana vieš konkrētus ierobežojumus pārvadātā transportlīdzekļa svaram kā arī viņa izmēriem.
4)Automašīnu transportēšana, izmantojot kuģus, tiek izmantota reti. Jūras pārvadājumi ir nedaudz lētāki nekā, piemēram, citi veidi. Bet to parasti izraugās tie, kam piegādes ilgums nebūs svarīgs.
5)Pašmāju tirgotāji parasti izvēlas vislētāko, pēc viņu domām, variantu: automašīnu pārvadāšana pašu spēkiem. Pircējs personīgi dodas uz citu valsti, pērk automašīnu, reģistrē to, apdrošina un aizbrauc jau pie sava auto stūres. Šis tik tiešām ir izdevīgs veids tuvāko valstu iemītniekiem vai tiem, kam patīk ceļot, bet, piem., vedot auto no Vācijas, tas var izmaksāt daudz vairāk nekā, piemēram, autovedējs.

Kam pievērst īpašu uzmanību tad, kad meklē uzņēmumu, kas tad transportēs Jūsu auto no Vācijas?

Priekš tam, lai saprast, kuru tieši transporta kompāniju izvēlēties tieši Jūsu automašīnu transportēšanai, būtu vērtīgi apskatīt klientu atsauksmes par pārvadātāja darbu un pēc tam īstenot pārdomātu katra uzņēmuma analīzi.
Pats pirmais transporta uzņēmuma izvēles nosacījums būs tieši tas, vai auto transportēšana tiek īstenota uz Jums nepieciešamo vietu. Pavisam jauni uzņēmumi transportē preces vēl tikai pāris reģionos, un tādējādi vienīgi uzņēmums jau ar pieredzi var piedāvāt plašu darbības rādiusu.
Sūtot auto no Vacijas, Jūs jau esat ieinteresēts, lai tas pēc iespējas ātrāk tiek nogādāts pie Jums, tāpēc izvēloties transporta kompāniju, tomēr ir vērtīgi apsvērt arī piegādes laiku.
Dažreiz problēmas, kad notiek automašīnu pārvadāšana, nenotiek pārvadātāja dēļ. Šajā gadījumā tiek piedāvāta apdrošināšana. Viennozīmīgi tas ļaus kompensēt radušos zaudējumus neparedzētajā situācijā, piemēram, ja notiek nelaimes gadījums. Viennozīmīgi tas būs ļoti svarīgi, tā kā automašīnu transportēšana nenoliedzami jau ir vērtīgas preces piegāde.
Automašīnu pārvadāšana ārpus Latvijas teritorijas jau ir ļoti birokrātiska, tāpēc derētu būt drošiem, ka transportēšanas uzņēmums pārzin visas nianses, kas ar to saistīts. Zvanot uz uzņēmumu, kuram darbības nozare būs transporta pakalpojumi, Jūs saņemsiet nepieciešamo informāciju par pārvadāšanas nosacījumiem, aptuvenajām pakalpojuma izmaksām, piegādes laiku un citu svarīgu informāciju. Operators atbildēs arī uz visiem jautājumiem, kas saistīti ar jūsu transportlīdzekļa piegādi. Pēc sarunas ar speciālistu Jus varēsiet gūt priekšstatu par pakalpojumu, tā cenu, kas palīdzēs izvairīties no apšaubīgiem pārvadātājiem kā arī pārmaksāšanas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *