Mūsdienās nepastāv nekādu problēmu un šķēršļu satikties darba devējam ar darba meklētāju, pie tam, pateicība tam ir jāsaka tieši interneta videi. Ne tikai darba vietas Latvijā, bet arī darba piedāvājumi ārzemēs joprojām ir ļoti aktuāla tēma un līdz ar to labprāt tiek izmantotas.

Darba sludinājumus un piedāvājumus var sameklēt ļoti daudz kur – sociālajos tīklos, interneta portālu sludinājumu sadaļās, darbinieku atlase nodarbinātības aģentūrās, caur paziņām un drukātajos medijos.

KĀDA NOZĪME MOTIVĀCIJAS VĒSTULEI UN CV?
Interesanti, ka joprojām ir darba meklētāji, kuri uzskata, ka CV un motivācijas vēstulei nav īsta spēka un visu nosaka darba intervija vai augstāki spēki. Darba devēji mēdz lūgt arī neielu rezumē par sevi un savām gaitām darba tirgū, pie tam, nereti šāds lūgums aizstāj CV un motivācijas vēstules nepieciešamību. Interneta vidē ir atrodami dažādi veidi un paraugi tam, kā pareizi aizpildāmi šādi dokumenti. Veiksmīgs CV un motivācijas vēstule, ļoti bieži noved pie tik pat veiksmigas tikšanās ar darba devēju otrajā kārtā, kas, visbiežāk, ir intervija. Tieši tādēļ, lai tiktu līdz šai intervijai, ir nepieciešams iesniegt labu CV un motivācijas vēstuli.

DARBA PIEDĀVĀJUMI KATRAM INTERESENTAM!
Darbs joprojām ir un arī paliks vienīgais veids, kā nopelnīt sev dienišķo maizi. Darbs Valmierā, darbs Rīgā, kaut vai darbs Valmierā un arī visur citur Latvijā un pasaulē, katram interesentam tiek piedāvāts teju katru mīļi brīdi. Atliek tikai pameklēt, un dažādas jaunas darba vietas attiecīgās nozarēs uzrodas ļoti īsā laika posmā. Pareizi pasniegta vajadzīgā informācija par sevi un arī savu pieredzi konkrētajā vakancē vai vismaz nozarē, ir ļoti svarīga, lai darba devējs varētu lemt par labu konkrētajam kandidātam. Arī darbs ārpus Latvijas joprojām ir aktuāls darba meklētāju vidū, un ir nepareizi uzskatīt, ka darba darba piedāvājumi ārpus Latvijas robežām vairāk nudien nav aktuālas. Dažādi ārzemju darba sludinājumi tiek publicēti gan oficiālās vietnēs, gan Latvijas nodarbinātības aģentūrā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *