Mašīnas logi ir un paliks būtiska virsbūves sastāvdaļa, kā arī tās jūtīgākā sastāvdaļa, kura lielās sadursmēs var tikt nopietni bojāta. Gadījumā ja tieši uz vējstikla jau ir vairākas lielas un mazas plaisas, diemžēl tās ne vien sabojā automašīnas ārējo izskatu, bet arī būtiski traucē vadītāja redzamībai.

Auto vadītājs, ja viņam nebūs pilns priekšstats par notiekošo tieši uz ceļa, iespējams nokļūt nevēlamā situācijā. Lai to novērstu, auto logam jābūt pieņemamā stāvoklī. Katra kaitējuma situācijā ir nepieciešams profesionāls remonts, izmantojot ko jārealizē automašīnas stiklu maiņa vai vējstikla remonts. Auto stiklu plaisu remonts arī tiek piedāvāts vairākos servisos, kas tieši palīdz nenonākt pie pilnas auto stiklu maiņas.

Apskatīt piedāvājumu – https://www.carglass.lv/

Auto stiklu remonts vai vējstiklu maiņa, kas ir izdevīgāk?

Ieraugot bojājumu uz savas mašīnas loga, tiek nonakts uzreiz pie pardomām, kas tad gaida priekšā – vējstikla remonts vai maiņa? Auto stiklu remonts tiek izvēlēts reizēs, tad, kad pati nomaiņa būs nepraktiska defekta nenozīmīguma dēļ. Kad uz auto stikla ir nelielas plaisas vai skrambiņas, kvalitatīva servisa darbinieki, veicot remontu, padara defekta vietu pavisam nemanāmu. Turklāt vējstikla remonts cenas ziņā ir mazāks nekā, piemēram, vējstikla maiņas cena. Vējstikla remonts vai arī cita auto stikla remonts tiks īstenots, izmantojot šim remontam paredzētus polimērus protams arī atbilstošu aprīkojumu. Izmantojot neliela izmēra caurumu, zem spiediena ieplaisājuma centrā būs vadīts polimēra līdzeklis, kurš vienlaicīgi aizpilda pilnīgi visu bojājuma vietu. Šī procesa rezultātā plaisa ir salabota, tā kļūst līdzena un tādējādi pazūd. Taču vējstikla remonts jāveic tūlīt pēc defekta rašanās, kas tad ļaus gūt labākus rezultātus. Bet, ja logs jau ir sabojāts vai arī vējstiklu remonts vairs nav īstenojams, ir jārealizē auto vējstiklu maiņa pilnībā. Pārbaudīti uzņēmumi visu laiku nodrošina izcilu kvalitātes līmeni un arī paša remonta nosacījumus, un saprātīgu auto logu maiņa izmaksu attiecību pret kvalitāti.

Laba servisa, kas veic auto stiklu maiņu, priekšnosacījumi

Daudzi uzņēmumi piedāvā cilvēkiem tāda veida darbus, piemēram, kā vējstikla remonts un maiņa. Parasti auto stikla remonta pakalpojums būs meklēts priekš tam, lai izlabot 2 izplatītākos bojājumu veidus – plaisas un šķembas. Auto stiklu plaisu remonts parasti ir jūtami lētāks nekā, kad nepieciešama visa lielā auto stikla maiņa. Tāpēc, meklējot savu servisu, ir ļoti labi jāpapēta uzņēmējs. Jāizvēlas tāda vieta, kur stikli auto logu maiņai tiks uzstādīti tikai no ražotājiem ar licenci. Jādod priekšroka vējstikla remonta uzņēmumam, kas izvēlās kvalitatīvu tehniku kā arī ir tīrība darba vietā, kas tad, savukārt, padara mazāku iespēju, kad auto stikla remonta laikā putekļi un netīrumi tiek stikla plaisās un šķembās. Tīrība jau ir būtiska arī tajā brīdī, ja tiek veikta vējstiklu maiņa. Jebkādi svešķermeņi, kas tiks zem hermētiķa, varēs izraisīt ūdens noplūdi iekšpusē. Bez šaubām ir jāizpēta auto stiklu maiņas cenas Jūsu izvēlētajā vietā kopā ar konkurentiem, bet necenšaties sameklēt pašu lētāko uzņēmumu, tā kā šajā gadījumā svarīgi turēt prātā to, ka padarīto darbu kvalitāte būs pirmajā vietā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *