Jaunais gads vairāk nemaz nav aiz kalniem un drīz vien būs jāskatās ne tas vien, kam ir vārda dienas novembrī, taču kurš tad svin svētkus janvārī vai decembrī. Jaungads un arī Ziemassvētki ir, droši vien, visgadīgākie svētki šogad. Protams, jo gads bija grūts, COVID-19 ieviesa diezgan smagas izmaiņas cilvēku dzīvēs.

Tāpēc mums pašiem jācenšas uzburt svētku gaisotni sevī. Kā to var izdarīt? Skaisti Jaungada novēlējumi un no sirds nākuši Ziemassvētku dzejoļi atnesīs svētku sajūtu Jūsu mājās. Pat, kad Jūs nevarat satikties ar saviem tuvajiem cilvēkiem, mūsdienās jau var sūtīt sveicienus tik daudziem variantiem. Ļaujiet, lai Ziemassvētku vakars ir ikvienam skaists un arī silts, sameklējiet īstos vārdus tādos portālos, kuros pastāv novēlējumi, dzejoļi un arī pantiņi.

Jaunais gads un arī Ziemassvētki, kā atlasīt tos īstos labā vēlējuma vārdus?

Mēģināt atrast, kam tieši vārda diena šodien ir vai kādus skaistus vārdus šim cilvēkam par godu? Tad Jums jāielūkojas tādās vietnēs, kur pilnīgi viss ir ērti izvietots un ir skaidrs apmeklētājam. Visbiežāk, šeit ir meklētājs, kur varētu atlasīt, piem., vārda dienas janvārī vai arī noskaidrot, kas tieši ir Pareizticīgo Ziemassvētki. Nav noliedzams, ka, ir ērti, ja Jums nav jāmeklē neskaitāmas vietas, no kurām varētu būt sameklēti jebkāda veida Ziemassvētku pantiņi, taču no citiem svētku kalendāru. Tāpēc, tad, kad jau ir atrasts portāls, kur pieejams parocīgs filtrs, kas palīdz atrast vārda dienas un, kur pieejami skaisti Jaungada vēlējumi, tas viennozīmīgi ir sev jāatzīmē. Tādējādi Jums ir iespēja nezaudēt laiku, bet Jums vienmēr būs iespēja atrast visu vienuviet.

Cik tad būtiski ir uzzināt, kas tad atzīmē vārda dienas novembrī? Ļoti svarīgi! It īpaši mums visiem – latviešiem. Mēs tradicionāli vārda dienas svinam īpaši, šinī dienā ikviens drīkst nākt neuzaicināts, lai sveiktu gaviļnieku. Un ir tik skaisti, ja cilvēkam vārda diena ir pašos Ziemassvētkos, bet Jūs apsveicat viņu arī vārda dienā. Tas liek saprast, ka šis cilvēks Jums ir patiesi svarīgs. Tādēļ izceļam sev vārda dienu kalendāru, kā arī skatāmies kur ir labākie novēlējumi vārda dienā, un ejam pārvērst kādam šo dienu par svētkiem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *