Sienu noformējumam telpu dizainā un iekšējā apdarē, allaž ir bijusi liela loma. Ne tikai atbilstošu apdares materiālu izvēlē, bet arī dekoratīvo elementu izmantošanai pēc apdares darbu beigām.

Pēdējā laikā ārkārtīgi populāra ir kļuvusi dažāda stila kanvu izvietošana mājokļos vai biroja telpās. Kanva ir audums, kas uzvilkts uz koka apakšrāmja, ko ir iespējams apdrukāt un pat apgleznot. Populāri ir uz kanvām drukāt dažādas sev svarīgas fotografijas un attēlus. Attēlu uz kanvas ir iespējams sadalīt dažādās mazās kanvās, tādējādi izveidojot interesantu kolāžu no izvēlētā attēla. Lai attēls no attāluma izskatītos labi, kanvu, kas izgatavota kā kolāža, nepieciešams izvietot ar 3 – 5 centimetru atstatumu.

KAS JĀZINA PAR KANVAS KOPŠANU?
Kanva nav vien apdrukāts auduma gabals uz rāmja. Katra izgatavotā kanva tiek apstrādāta ar īpašu laku, kas pasargā kanvu no putekļiem un arī UV stariem, kas var kaitēt attēla kvalitātei ilgtermiņā. Tas nozīmē, ka kanvai nebūs jāatrodas telpas tumšākajā stūrī, lai neizbalētu pie tam, tās kopšana ir ļoti vienkārša – pietiks, ja notīrīsiet to ar mīkstu drāniņu. Lai kanva uz audekla izskatītos kvalitatīvi un skaisti, nepieciešams izvēlēties attēlus ar attiecīgu izšķirtspēju. Ja attēla kvalitāte ir zema, tad apdruka ir graudaina vai arī izplūdusi, pikseļaina un visādi citādi nekvalitatīva. Minimālais attēla augšupielādes izmērs būs 2MB un maksimālais 50 MB. Visbiežāk apdrukai izvēlas attēlus, kas ir .jpg vai .png formātos. Ja vēlaties izgatavot kanvu ar cita izmēra attēlu vai arī attēla formātu, nepieciešams sazinātis ar pakalpojuma sniedzēju, lai vienotos par iespējām. Kanvas izgatavošana aizņem laiku līdz divām daba dienām, atkarībā no pasūtījuma apjoma.

KANVAS CENA.
Kanvu cena tiek noteikta balstoties uz dažādiem rādītājiem. Kanvas izmērs un arī veids būs viens no galvenajiem rādītājiem cenas noteikšanā. Kanvas izmērs nosaka to, kāda ir sākuma cena. Ir iespējams izgatavot gan nelielus darbus, sākot ar 20×30 cm izmēru, gan lielizmēra drukas kanvas, līdz pat 120×180 cm. To, kā kanva izskatīsies un arī kādus efektus būtu iespējams piemeklēt attēlam, būs iespējams apskatīt elektroniski, veicot pasūtījumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *