Uzlīmes jau ir kādas bildes attēlojumi, kuri tiek drukāti uz pašlīmējošas virsmas, jeb, papīra vai arī speciālas plēves, kas domātas šādu drukāto materiālu līmēšanu uz dažādām virsmām. Pašas uzlīmes lielākoties izvēlās, kā mārketinga rīku.

Kā arī konkrēti šāda veida tipogrāfija šodien ir pieprasīta, šo uzlīmju izgatavošana sniedz iespēju īstenot labu reklāmas kampaņu ar minimālām izmaksām. Minētais reklāmas variants jau ir ļoti pieprasīts tirdzniecības un servisa salonos, kur vienmēr ir liels klientu skaits. Tieši ar šo speciālas apaļas uzlīmes palīdzību var nodot informāciju potenciālajiem pircējiem, ka tieši šeit tiks organizēta akcija vai tiek piedāvātas atlaides vai varbūt tika izgatavots jauns produkts. Kā pasūtīt, var uzzināt vairāk šeit!

Uzlīmju ražošanas specifikācija

Pirms tam kā būs pasūtītas, piemēram, apaļas uzlīmes vai arī mēģināts noskaidrot cenu, ir jāizprot kādi tad drukas tipi pastāv un tad ar ko gan tie atšķiras savā starpā.
• Fleksogrāfija jeb flexo druka. Šī metode būs laba, ja, pielietojot automātisko iepakojumu, svarīga ievērojama uzlīmju aprite. Formu dažādība un košs attēls, reljefs, kā arī lakošana – dažādu tehnoloģiju lietošanas rezultātā var sasniegt labas kvalitātes uzlīmes.
• Ofseta druka. Šajā gadījumā uzlīmju druka izvēlās pašlīmējošos papīru. Ja būs vajadzīgs iepakojums vai arī uzlīmes sienām, vajadzētu pasūtīt uzlīmes, kas ir liela izmēra, kā arī drukātas izmantojot ofseta metodi.
• Digitālā uzlīmju druka. Šeit uzlīmju druka, cena – viss būs līdzsvarā un tas būs izdevīgi mazām tirāžām. Diemžēl, kad tiek drukāts uz digitālās preses, uzlīmes saķere mazliet mazinās.
• Lielāka formāta uzlīmju druka mūsdienās jau ir populārs veids. Šī veida metodes priekšrocība ir šķīdinātāju un noturīgu tintes pielietošana, protams, arī robošana bez šuvēm. Pastāv variants izgriezt apaļas uzlīmes bez to drukāšanas.
• Sietspiede ir īpaša metode, kas ļauj izdrukāt produktu, izmantojot zelta un sudraba krāsas. Metalizētas uzlīmes rotās visus suvenīru izstrādājumus. Tātad, priekš tam, lai izgatavotu lieliskas, kvalitatīvas uzlīmes, būtu vajadzīga plēve, kas pati līmejas.
Tagad saprotot, kā parasti tiek veidotas personalizētas uzlīmes, droši var piemeklēt sev piemērotāko variāciju un izdarīt savu uzlīmju pasūtīšanu.

Pie kā varēs pasūtīt uzlīmes?

Mūsdienās būtu ekonomiskāk un arī ērtāk izmantot tādu drukas veikalu servisu, kam ir sava personīga ražošana. Griežoties reklāmas aģentūrā, šeit klients saskaras ar starpnieku, kurš saņem ienākumus gan no ražotāja, tā arī no klienta. Griežoties jau pēc pasūtījuma veikšanas, jāsaprot kādu pakalpojumu klāstu Jūs gribat, vai, piemēram, tā būs dažu uzlīmju druka, kuru iespējams ērti sūtīt pašam, apmaksāt un arī ātri saņemt. Vai arī Jums nepieciešams liels pasūtījums, kuram vajadzīgs līgums ar tajā atrunātajiem termiņiem. Izprotiet nepieciešamo daudzumu un tad sameklējiet piemērotu uzņēmumu. Un tad iespējams iepazīties ar rekomendācijām un arī mājas lapu, lai varētu būt drošiem par savu izvēli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *