Ikdienā rodas atšķirīgas situācijas, tad kad ir vajadzīga mehāniska durvju atvēršana un neviens no mums nav aizsargāts no nepatīkamām situācijām, kuras saistās ar ārdurvju slēdzenēm, pat neskatoties uz to kvalitāti. Un pirmā lieta, par ko tad aizdomājas cilvēks: ko pasākt?

Kaut kādā veidā jau ir jāiekļūst mājā, taču nemaz nav vēlmes radīt priekš sevis tik lielas finansiālas izmaksas, kuras pieprasa pilnīgs durvju remonts. Kurā vietā meklēt atbalstu šinī gadījumā? Pareizāk, kad dzīvoklis jau ir apdrošināts un var būt pieaicināta sos durvju atvēršana. Taču, ja nemaz nav mājokļa apdrošināšanas? Pašiem vislabāk nelauzt dzīvokļa ārdurvis, bet doties tieši pie speciālista, kur slēdzeņu serviss izdarīs visu kvalitatīvi un nesalauzīs Jums durvis.

Nepieciešama auto durvju atvēršana? Kas var būt bojājuma iemesls?

Kas ir tas, kas var būt par iemeslu tam, ka Jūsu auto un mājokļa slēdzene sabojājas? Tā galvenais iemesls ir slēdzenes labas kopšanas trūkums, kura rezultātā var būt vajadzīgs atslēgu serviss. Vismaz reizi divos mēnešos mehānisms jātīra un vēl jāieeļļo ar īpašu līdzekli. To var attiecināt uz jebkāda tipa slēdzenēm, tā kā, piem., kā auto atvēršana, kā arī seifu atvēršana var būt neiespējama. Kā vēl viens iemesls varētu būt huligānisms, ja atslēgas caurums tika aizpildīts ar sērkociņiem vai līmi. Arī šinī gadījumā var būt nepieciešams visu durvju remonts. Ja bija ielaušanas gadījumi, kā seku rezultātā slēdzenes konstrukcija kļuva nelietojama, šajā situācijā tiešām būtu ieteicams ārkārtas visu slēdzeņu serviss, tomēr, lai aizsargāt Jūsu mājokli. Nav noliedzams, ka slēdzenes var būt nolietojušās, tas var novest pie tā, ka arī auto durvju atvēršana var tikt problemātiska.

Kādā veidā tiek sameklēts labs slēdzeņu serviss Latvijā?

Nav noliedzams, ka, kad nepieciešams slēdzeņu serviss, parādās vēlme sameklēt tādu profesionāli, kas varēs veikt savu darbu tik uzmanīgi un profesionāli, lai Jums vēlāk nebūtu vajadzīgs visu durvju remonts. Par to var runāt arī, ja vajadzīga auto durvju atvēršana, kas ir iesprūdušas. Pirms tiks izvēlēts, kāds īpašs durvju serviss, izlasiet atsauksmes par šo vietu. Papētiet uzņēmuma mājas lapu, jo tā jau ir uzņēmuma seja. Nebūtu rekomendējams atslēgu serviss, kura pakalpojumi tika atrasti kādās brošūrās, jo šeit var saskarties ar sliktiem darbiniekiem, kuri pie tam varētu noņemt Jūsu atslēgu dublikātu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *