Jebkurš mašīnas īpašnieks, nododot tā automašīnu remontam vai apkopei, uztraucas par to vai pakalpojums realizēts labi. Patiešām, tieši no tā, cik tad kvalitatīvi tiek realizēts Jūsu “dzelzs drauga” auto remonts, ir atkarīgs tā kalpošanas laiks un, svarīgākais, Jūsu drošība uz ceļa.

Kad pienāk brīdis, ka tiek izvēlēts autoserviss Rīgā vai arī jebkurā citā Latvijas pilsētā, liela daļa vadās pēc pakalpojumu izmaksām. Kāds mēģina uziet pakalpojumu klāstu pēc zemam cenām, kāds, tieši pretēji, uzskata, ka dārgāks ir vislabāks. Taču, kas ir tas galvenais uz ko tieši lūkoties, neviens nezina. Šeit jācenšās uzzināt vairāk par to, kāds auto remonts tiek piedāvāts, ar ko labs auto elektriķis atšķiras no nekvalificēta, un pēc kā tad vadīties meklējot servisu. Vairāk uzzini šeit!

Pamata grupas, kur iedala servisus

Jebkurš autoserviss Juglā vai arī jebkurā citā Rīgas mikrorajonā var būt iedalīts 3 galvenajās grupās, sertificēti konkrētu marku dīleru auto servisi, licencēts parasts autoserviss un privātu garāžu meistaru pakalpojumi. Ar ko tad tie atšķiras un tad, kāds būs vislabākais izvēles variants, centīsimies uzzināt.
Oficiāls noteiktas auto markas serviss, tāds ir, kā piemēram, sertificēts toyota autoserviss, konkrēti tie visbiežāk ir izveidoti kā noteiktas auto brenda markas pārstāvniecības, kuru remontā un garantijas servisā tie specializējas. Vairumā gadījumu tas jau ir automašīnas apkope ar garantiju, tā kā, gadījumā ja, kā piemēram, nepieciešams auto remonts, transportlīdzekļa saimnieks būs spiests samaksāt “kārtīgu” summu. Protams, tas nav visos dīleru servisos, tādēļ šis moments jau ir kārtīgi jānoskaidro.
Parasts autoserviss Rīgā vai arī citur Latvijā, kas tieši tiek reģistrēts, ievērojot likumdošanu kā arī tie pilnīgi būs atbildīgi par savu veikto servisu, arī tad, ja Jums vajadzīga vienīgi riepu montāža un balansēšana. Tāda veida autoserviss ir un būs salīdzinoši pieprasīts, šadā vietā būs kā sertificēts automehāniķis, gan auto elektriķis, un arī labas kvalitātes pakalpojumu klāsts. Tajā pašā brīdī darba izmaksas ir zemākas.
Pēdējā grupa – privatās garāžas, kur piedāvātais auto remonts tiek veikts neoficiāli. Protams, šajā vietā būs mazas izmaksas, taču te nebūs arī jebkādu garantiju un atbildības par piedāvātajiem pakalpojumiem. Turklāt jaunu auto diagnostika diez vai būs pareizi veikta.

Uz ko jāskatās, izvēloties servisu?

Pieejot bezatbildīgi, ja jau tiek izvēlēts autoserviss Juglā, citur Rīgā vai arī kādā citā Latvijas pilsētā, diezgan bieži liek autobraucējiem pārmaksāt vairāk nekā bija gaidīts. Zemā sniegto pakalpojumu kvalitāte rada papildu izmaksas. Pārdomāta servisa izvēle jau ir atslēga auto drošai izmantošanai.
Meklējot servisu, ir jāvērš pastiprināta uzmanība sekojošiem punktiem:
1)Priekšroka jādod tāda veida servisam, kurš kvalificējas Jūsu markas mašīnas remontā, kā piemēram, sertificēts toyota autoserviss. Tie zina jebkādas šī automašīnas pozitīvās un negatīvās puses;
2)Savāciet maksimālo ziņu daudzumu attiecībā uz autoservisa darbu. Pievērsiet īpašu vērību pozitīvām un vēl negatīvajām citu klientu rekomendācijām;
3)Apsveriet pakalpojumu līmeni, cenas un speciālistu zināšanu līmeni. Profesionāls automehāniķis, kā arī auto elektriķis ir Jūsu miera garants;
4)Pirmreizējai autoservisa telpu, kā arī pašas remonta ietas apskatei vajadzētu atstāt labu iespaidu uz Jums, pie tam pievērsiet uzmanību par iekārtām, kam jābūt labas kvalitātes.
Pareiza pieeja autoservisa piemeklēšanā kļūst par labu atslēgu nekļūdīgai kā arī komfortablai auto ekspluatācijai. Parasti pastāv varbūtība pārvērsties jau par regulāru uzņēmuma klientu, ja padarītā remonta kvalitāte ir pienācīgā līmenī.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *