Iekārtojot savu mājokli pēc remonta vai jaunu mēbeļu iegādes, ir dažas telpas un zonas, kurām jāpievērš īpaša uzmanība, lai telpas iekārtojums būtu īpaši patīkams un saistošs. Akcents tiks likts uz atpūtas zonām, taču šoreiz ne par viesistabām, bet gan guļamistabām, tai skaitā bērnu istabām, kā arī atpūtu ārpus telpām – dārzos, pagalmos un vasarnīcās.

KĀDAS GULTAS IZVĒLĒTIES, IEKĀRTOJOT GUĻAMISTABAS?
Gultai vienmēr būs galvenā loma guļamistabas iekārtošanas procesā. Tai ir jābūt tieši tādai, kādu vēlas tās lietotājs – gana lielai, ar atbilstošu matrača cietību, lai miegs būtu kvalitatīvs un pilnvērtīgs. Koka gultas, kas ražotas Latvijā daudziem ir pirmā izvēle, kas, protams, ir liels prieks, jo atbalstīt vietējos ražotājus vajag vienmēr. Uzzināt vairāk vari šeit!

Latvijā ražota masīvkoka gultas ir iespējams nopirkt ļoti dažādos dizainos un izmēros, lai atbilstu jebkura interesenta vēlmēm. Guļamistabu iekārtojums ir aktuāls arī mājokļos, kuros ir bērni. Maldīgi uzskatīt, ka bērnam nevarētu būt nekāda teikšana par to, kādas mēbeles atradīsies viņa istabā. Ja vēlaties iekārtot bērnistabu moderni un vēlaties lai bērns tomēr nedaudz pakļaujas vecāku iespējām, piedāvājumā ir namiņgultas. Tā ir gulta, kas izskatās pēc maza koka namiņa un to ir iespējams iekļaut jebkāda veida interjērā. Ja gultu nepieciešams atrast diviem gulētājiem, tad lieliska izvēle būs divu līmeņu, jeb divu stāvu namiņgultas. Iegādei ir pieejamas arī klasiskās bērnu gultas dažādos izmēros.

KVALITATĪVA ATPŪTA DĀRZĀ BĒRNIEM UN PIEAUGUŠAJIEM.
Cilvēki atpūšas ne tikai guļamistabās un viesistabās, bet arī labprāt pavada laiku brīvā dabā. Tādēļ jāizvēlas kvalitatīvas dārza mēbeles, kas kalpos ilgi un nezaudēs savas lieliskās īpašības, nemaz nerunājot par kvalitāti. Masīvkoka dārza mēbeles allaž būs labākais risinājums, ja ir vēlme iegādāties un dārzā izvietot koka mēbeles. Lai atpūtas stūrītis būtu piemērots arī mazākajiem, der padomāt smilšu kastes ierīkošanu. Bērnu smilšu kastes tiek veidotas gan pēc pasūtījuma, gan iespējams iegādāties jau gatavas. Ļoti aktuāls modelis daudziem interesentiem ir smilšu kaste ar vāku, kurām vāks, savukārt, transformējas par soliņiem, lai mazie spēlēties gribētāji varētu ērti apsēsties būvējot smilšu pilis un cepot smilšu kūkas.

Kādēļ Latvijā ražotas mēbeles pēdējos gados ir kļuvušas tik populāras? Vēlamies domāt, ka tas ir lieliskās kvalitātes dēļ, vēl lieliskākā piedāvājuma un patīkamas cenas apvinojums, turklāt, mēbeles tiek veidotas ļoti universālas, lai iederētos jebkāda tipa interjērā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *