Virtuve ir un paliks ģimenes locekļu iecienīta vieta mājā, kur viņi pulcējas pie galda virtuvē, lai pārrunātu pagājušās nedēļas jaunumus. Siltā noskaņojums veicina maltītes gatavošanas izpausmi, un pardomāti sakārtotā virtuve nezaudē funkcionalitāti ne par milimetru.

Pārdomāts virtuves dizains apvieno gatavošanas daļu kopā ar ēdamzonu un tiek nokomplektēts ar visu vajadzīgo mebeles aprīkojumu. Virtuves iekārtā vienmēr tiks atrasta vieta ēdiena piederumiem, kas atvieglos namamātes dzīvi kā arī patiks pārējiem. Paliek vien saprast, kas tieši priekš Jums ir perfektā virtuves mēbeles iekārta?

Ieskaties – http://www.virtuvesnams.lv/

Virtuves iekārtas izvietojums kā arī dizains

Pārdomāts virtuves iekārtas izvietojums spēs radīt visus nepieciešamos apstākļus ērtai lietošanai. Pieredzējuši mēbeļu dizaineri plaši lieto tādu būtisku lietu kā “darba trijstūris”. Šāda veida trijstūra objekta gali ir apzīmēti 3 punktiem – pagatavošanas plīts, ēdiena saldētavas un virtuves izlietnes. Zonām jaizveido trīsstūris, jo tikai šajā gadījumā mājsaimniecei gatavošanās brīdī būs parocīgi pārvietoties ēdamzonā. Kad jau ir saprasts virtuves plānojums, vajadzētu uzmanību pievērst mēbeles piemeklēšanai. Kāda veida stils būs piemērots konkrēti Jūsu virtuvē? Tagad savu pieprasījumu ir sasniedzis high-tech modes stils, kurā materiālos galvenokārt tiek izmantots stikla izstrādājumi, piemēram, stikla virtuves paneļi, plastmasa un metala elementi. Dotais virtuves stils neizmanto uzkrītošus akcentus, nepielietojamus elementus un arī attīstītas tehnikas izmantošanu. Pretējs virtuves iekārtas dizains būs “tuvāk dabai”, kur tiks izmantoti dažādi aksesuāri, pati virtuves iekārta vai virtuves galdi izgatavoti no dabīgiem izejmateriāliem, visbiežāk koka. Keramiskie trauki, hand made paklāji un koši tekstilizstrādājumi, kas veicina mierinošo kopā ar ērtuma klātbūtni. Kad tiek pasūtītas virtuves mēbeles, te nebūs izmantoti tādi vārdi kā modernas mēbeles vai nefunkcionāli virtuves krēsli, Jums būs nepieciešams dod priekšroku tam, kas patīk. Maltītes gatavošana kā arī atrašanās šajā virtuvē ir domāta Jums, nevis neskaitāmiem padomu sniedzējiem.

No kādiem materiāliem tiks sataisīta virtuve?

Komplektējot virtuves iekārtas, vienlaikus būs izmantoti vairāki ražošanas materiāli, tā kā tā atsevišķās sastāvdaļas ir paredzētas vairākiem mērķiem. Virtuves mēbeles sastāvdaļas var sagrupēt tādās grupu kategorijās – korpuss un fasādes, furnitūra, darba visrma kā arī virtuves paneļi. Virtuves mēbeļu fasāde un korpuss visbiežāk tiek ražoti no koksnes vai tā atvasinājumiem (MDF, skaidu plātnes). Šiem materiāliem ir diezgan laba kvalitātes un cenas kombinācija. Liela mēbeļu daļa no ekonomiskās klases kategorijas ir ražotas izmantojot skaidu plātnes un MDF. Trīs pamata materiālos, izmantojot kurus tiks ražotas virtuves darba virsma, ir koks, tas vienmēr būs ārējai videi draudzīgs, moderns variants, kurš nekad neizies prom no modes, keramiskās flīžu plaksnes, taču šis variants tiek pielietots reti. Visbeidzot materiāls numur trīs būs dabiskais akmens (dabiskais marmors, granīts, kvarca aglomerāts), kas tieši nenolietosies ļoti ilgu laiku. Virtuves paneļi ir virtuves daļa, kurai jābūt izgatavotai no viegli mazgājama materiāla, kas var izturēt pastāvīgu saskari no sadzīves ķimikālijām un nereaģē uz to, kā mainās temperatūra. Visbiežāk virtuves paneļi ir izstiepti pa virtuves iekārtu, ietverot izlietni, darba virsmu kā arī flīzes. Tieši šīs trīs daļas tiek uzskatītas par netīrākajām. Virtuves paneļi tiks izgatavoti ar keramikas flīzēm, mozaīkas vai flīzēm, ko veido mozaīka, metāla, izmantojot ko virtuves paneļi ir taisīti no nerūsējošā tērauda, visbeidzot virtuves paneļi no dabiska un mākslīgā akmens vai arī stikla virsmas.

Mēbeles uz pasūtījuma

Lietojamība būs svarīgākais apstāklis, kam jāpievērš uzmanība meklējot virtuves iekārtu, savukārt tad šai lietai jau var tikt pakārtots virtuves dizains un stils. Jūs varat meklēt palīdzību pie profesionāļiem, kas ražo mebeles pec pasutijuma, vai arī iet uz mēbeļu tirdzniecības vietu, lai iegādāties jau gatavas virtuves mēbeles. Kad ir vēlme, lai virtuves iekārta tiktu izgatavota pēc konkrēti Jūsu vēlmēm un atbilstoša Jūsu ērtībām, tad vislabāk griezties pie mēbeļu ražotājiem. Kas tad varēs pēc Jūsu galvenajam vēlmēm izgatavot jebkuras mēbeles, vai tie būs virtuves galdi un krēsli, vai arī kumode viesistabā, kurai būs jāsaskan ar kopējo virtuves iekārtas stilu. Protams, pirms izvelēties vietu, kur tiks izgatavotas mēbeles uz pasutijuma, vispirms vislabāk ir atrast un iepzīties ar klientu atsauksmēm konkrēti par Jūsu izvēlēto ražotāju. Šodien interneta ērā var uzzināt visu pie tam par ikvienu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *