Vai kādreiz esat aizdomājušies, kas ir tā mēbele, bez kuras nav iedomājama neviena sabiedriska telpa? Viena no tādām mēbelēm pavisam noteikti ir krēsli. Mūsu laikmetā krēsli vairs nav tikai vienkāršs funkcionāls priekšmets, kas tiek izmantots tikai sēdēšanai – nē, šodien krēsli ir arī dizaina priekšmets, kas apbrīnojami daudz ko pasaka par vietas dvēseli. 

Vienalga, vai jums nepieciešami bāra krēsli, konferenču krēsli vai atpūtas krēsli – dizainakresli.lv viennozīmīgi ir vislabākā izvēle vislabākajam rezultātam.

Dizainakresli.lv  ir firma ar vairāk kā 10 gadu ražošanas pieredzi krēslu radīšanā.

Šiem krēsliem ir vairāki būtiski plusi. Pirmkārt, tā ir pati labākā kvalitāte – dizainakresli.lv garantē, ka šīs mēbeles būs izturīgas un kalpos gadiem ilgi.  Otrkārt, stils – saplākšņa krēsli izceļas ar skaistām, liektām līnijām un formām, kas vienmēr iederās ļoti labi un harmoniski. Treškārt, tas ir komforts, jo liekti līmētā finiera krēsli nav smagi – tie ir arī ergonomiski,jo aizņem maz vietas un tie ir kompakti pārvietojami. Ceturtkārt, bet ne mazāk svarīgi – šie tomēr ir dizaina krēsli, kuru stilu ir izstrādājuši starptautiski pazīstami interjera dizaina mākslinieki, piemēram, Pancho Nikander (Somija), Komplot Design (Dānija), Eric Pfeiffer no ASV un vēl daudzi citi.

Kāpēc izvēlēties dizainakresli.lv piedāvāto produkciju? Tāpēc, ka šis ir uzņēmums ar daudzu gadu profesionālos pieredzi krēslu un cita veida mēbeļu ražošanā. Dizainakresli.lv ir nemainīga kvalitāte, izsmalcināta elegance un komforts.

Elegance. Saplākšņa krēslu līnijas un formas ir liektas un plūstošas. Šāda veida krēsli bagātina jebkāda veida telpu. Dizainakresli.lv apzinās, cik izšķiroša nozīme ir detaļām un savam stilam, tāpēc uztic krēslu dizaina radīšanu pasaulē atzītiem dizaina māksliniekiem.

Komforts – pateicoties liekti līmētā finiera tehnoloģijai, saplākšņa krēsli ir ļoti viegli, tātad tas atvieglo krēslu pārvietošanu, turklāt tie veidoti tā, lai būtu veikli uzliekami viens uz otra un ērti glabājami.

Un tomēr, lai gan no kurienes būtu šie interjera dizaineri , paši krēsli ir ražoti tepat pie mums – Latvijā. Šis ir nozīmīgs bonuss, tādēļ ka tas ietekmē ne tikai krēslu piegādāšanas cenas un laiku, bet tā ir arī ērta iespēja izpētīt noskatītos krēslus klātienē pirms to iegādes, un vajadzības gadījumā saņemt konsultāciju par individuāliem pasūtījumiem.

Izvēloties, piemēram, virtuves krēsli vai bāra krēslus, ir svarīgi atcerēties, ka krēsliem ir noteikti jābūt viegli kopjamiem.

Kas jānovērtē, ja jums plānojat pasūtīt konferenču krēslus? Viennozīmīgi, ka  tās ir ērtības, kas saglabājas arī tad, kad šajos krēslos jāpavada daudzas stundas pēc kārtas. Ja domājam par praktiskām lietām, tad  ir noteikti jāparliecinās, vai krēslu kājas nebojās grīdas, kā arī jāpārliecinās, vai tie saliktā veidā.

 

Ja gribat, lai krēsli ātri nenolietojas, turklāt izskatās gaumīgi, tad iesakām izvēlēties tos no uzņēmuma, kas atrodas tepat Latvijā un uzņemas atbildību par savu darbu un rūpējas par nopietnu attieksmi pilnīgi pret visiem klientiem. Vietējie ražotāji jūtas atbildīgāki savu pircēju priekšā, jo tikai šādi strādājot iespējams ilgstoši saglabāt nemainīgi tīru reputāciju.

Dizainakresli.lv ir patiešām augstākās klases sadarbības partneris , ja meklējat ideālas mēbeles, jo labas kvalitātes krēsli un citas mēbeles, kā arī profesionāls serviss te būs būtiskākās vērtības – sākot no pasakainiem atpūtas krēsliem un beidzot ar funkcionāliem apmeklētāju krēsliem.

 

Uzticamas sadarbības partneris ir būtiska lieta visos gadījomos, jo tas nodrošina  izdošanos vismaz par 50% – tas attiecas gan uz atpūtas krēsla iegādi, gan uz sava uzņēmuma vizuālās identitātes izveidi. Izvēlies profesionālu un stilīgu krēslu ražotāju – dizainakresli.lv!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *