Koks ir viens no senākajiem materiāliem, ko cilvēki izmanto, mēbeļu, darba rīku izgatavošanā un pat mājokļu būvniecībā. Latvijā kokapstrāde ir populāra nozare, jo darbs ir pieprasīts un labi atalgots.

Kokapstrādes meistari un pat uzņēmumi par pasūtījumu trūkumu nevar sūdzēties, jo projektu realizācijā izmanto ekoloģiskus dabas produktus, ko mūsdienās novērtē ar vien vairāk.

KOKA KARKASA MĀJU BŪVNIECĪBA LATVIJĀ.
Aiz vien vairāk cilvēku izvēlas dzīvot ekolģiskāk un dabai draudzīgus risinājumus ikdienā ievieš jebkur, pat būvējot mājokli. Karkasa nami ir koka mājas, kas tiek veidotas pēc moduļu sistēmas un pēcāk uzstāītas pasūtītāja īpašumā. Jāteica, ka šāda tipa mājokļi ir izcili piemēroti mūsu laikapstākļiem un uzstādāmi jebkurā gadalaikā. Koks vienmēr ir cilvēkos radījis mājīguma sajūtu, tādēļ, ir grūti iedomāties kādu citu materiālu, ko izmantot mājas celtniecībā.

KOKA LAPENES UN NOJUMES.
Kā lielisks ainavas papildinātājs Jūsu dārzā būs lapene vai nojume, kas pēdējos gados ir kļuvušas ļoti populāras. Lapenes ir daudzfunkcionālas, atvērtā tipa celtnes, ar dažādu ietilpību un sienu novietojumu. Daudzi uzskata, ka lapene viņu dārzā neiederas, ka aizņems daudz vietas un to neviens neizmantos, taču, noslēpums slēpjas tajā, ka lapenes pielāgojas dārzam, nevis otrādi. Arī rīkojot dārza ballītes lapene noteikti būs uzmanības centrā, nemaz nerunājot par fantastisko iespēju vasaras rītos baudīt brokastis vai vērot saulrietu vakariņu laikā. Lai viss noritētu gludi, par ļaunu nenāktu būvvaldes konsultācija par to, vai nav nepieciešami kādi dokumenti, kas atļautu celtniecības darbu veikšanu.

VAI TERASES CELTNIECĪBAI VAJADZĪGA BŪVATĀUJA?
Arī terašu būvniecība pēdējos gados ir kļuvusi pieprasīta klientu vidū. Nereti dzīvojamā platība nebeidzas telpās, bet turpinās arī uz terases. Bieži vien uz terasēm mēdz izvietot piknika galdus un saules zviļnus, lai vasaras mēnešos būtu īpaši patīkami pavadīt laiku ārpus mājām. Terases celtniecība tiek ieplānota jau ēkas projektā, vai arī pieprojektēta pēcāk, izvēloties stabilu vietu, vislabāko novietojumu un izveidojot pienācīgus pamatus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *