Droši vien, ka agrāk nekad nevienam Jaungada gaidīšana nebija tik ļoti svarīga, kā tas ir šogad. Šis grūtais periods, tad kad COVID-19 lika mums visiem būt mājās, bet daudzus zaudēt darbu, ļauj tikai vienu – turpināt cerēt uz labāko.

Nenoliedzami, pats Jaungads un vēl Lieldienas būs tieši tas brīdis visa gada laikā, kad cilvēki ar cerībām raugās kā arī gaida turpmākos notikumus. Šis jau ir savdabīgs atskaites brīdis. Un, protams,, tad kad pienāk Jaunais gads, mēs visi gribam pateikt, kaut ko īpašu mīļiem cilvēkiem, kā arī vēlēt vienīgi to labāko. Šeit ikvienam palīgā nāk tie resursi, kur pieejami neskaitāmi dažādi Jaunā gada novēlējumi vai Lieldienu dzejoļi. Pats galvenais ir atrast tos īstos vārdus.

Kur tad sameklējami tie Lieldienu novēlējumi, kuri derēs tieši man?

Šobrīd ir diezgan daudzi portāli, kur tieši ir ne tikai svētku kalendārs, bet arī apsveikumi un idejas dāvanām, bet kādā veidā izdalīt to pantiņu, kurš ir piemērotākais Jūsu gadījumā? Šeit labs atrisinājums būs meklēšanas rīks, bez šaubām jau ir ļoti būtiski, kad mājas lapa, kas tad apvieno dzejoļus, piedāvā cilvēkiem filtra iespējas, kas palīdz atrast, piem., atsevišķi vārda dienas aprīlī vai martā. Protams, būtiski izdalīt arī personas – mammu vai vīru. Pie tam, gadījumā ja šī lapa var informēt, kas ir Māras diena – https://labadavana.lv/apsveikumi/svetki/maras-diena/ vai, piemēram, Sv.Patrika diena, vispār ir labi. Jo šādi tad būs atrodami ne tikai skaisti dzejoļi, bet arī, piemēram, daudz jaunas informācijas ar ko tad dalīties, sēžot pie svētku galda.

Šobrīd ikviens runā konkrēti par 8.martu un Lieldienām, nenoliedzami, šie svētki ļauj mums, kaut ko atstāt aizmugurē un sveikt mīļos ar skaistiem vārdiem. Bet būtu būtiski atcerēties, kam tieši jau ir vārda dienas. Ikvienam gribās būt mīlētam, un tik tiešām šāda veida īpašie vēlējumi, tā liks justies. Vienmēr izpētiet, kam tieši ir vārda dienas martā vai, piemēram, maijā, pēc iespējas laicīgi, lai būtu sagatavotiem un tad piemeklētu labākos pantiņus. Kad tieši uzgājāt savu portālu, sameklējiet, tur kādus skaitus apsveikumus vārda dienā, lai apsveiktu sev svarīgos cilvēkus!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *