Senos laikos, brīdī, kad bija realizēti jebkāda veida celtniecības pasākumi, tika pielietotas paštaisītas koka sastatnes, tad tagad, brīdī, kad celtniecības projekti tomēr ir tik ļoti milzīgi, ir nepieciešams daudz kas nopietnāks. Tai skaitā celtniecības vai rekonstrukciju veicošām firmām nemaz nevajadzētu tērēt savus līdzekļus uz stalažu pirkšanu un uzturēšanu, savukārt vislabākais rīcības variants būtu sastatnes noma, kā arī alumīnija torņu noma.

Tāda lieta tad ir vislabākais paņēmiens kā var rūpēties par savu darbinieku drošību, turklāt, ja tiek salīdzinātas iegāde un arī sastatņu noma cena tiešām ir izdevīgāka nomai. Turklāt griežoties tādā kvalificētā firmā, Jūs dabūjat ne vien plikas stalažas, bet arī tiks piedāvāts gan stalažu transports, gan arī pati sastatņu montāža.

Sastatņu projektēšana un tās dažādība

Tāda lieta kā stalažas pēc lietošanas mērķa var dalīt pārvietojamās un tādās, kas tiek novietotas cieši klāt pie paša objekta. Transportējamās sastatnes ir dēvētas par torņiem. Labākie būtu tieši alumīnija torņi, tā kā tie būs ērti kā pārvietojami, gan uzstādami. Kā arī alumīnija torņu noma ir pieprasīts pakalpojums. Tad, kad tiks veikta sastatņu projektēšana jāsaprot, vai būs nepieciešamas fasādes vai arī modulārās stalažas. Sastatņu noma fasādēm jau ir nepieciešama, kad notiek darbi pie ēku ārējām sienām. Skaidra sastatņu montāža, ievērojama stabilitāte un uzticamība sniedz iespēju tos izmantot jebkura veida ēkas fasādes darbiem. Turpretim modulāro sastatnes noma tiek vajadzīga, ja nepieciešams realizēt darbus pie objektiem ar neparastu formu, darbiem iekšpusē lielā augstumā, piemēram, kādai ēkas daļai uc. Un dažādi sastatņu piederumi, piemēram, kā stiprinājuma enkuri, vajadzīgi īpaši piemēroti atsevišķam projektam un sastatnēm.

Alumīnija torņu noma – kā var atrast profesionālāko pakalpojuma sniedzēju?

Stalažu noma ir specifisks pakalpojuma veids un nemaz nav tik daudz firmu, kuru pakalpojumu klāstā ir šāds piedāvājums. Taču jau ir dažas lietas, par kurām protams būtu vajadzīgs uzzināt vairāk pirms dot priekšroku kādai vietai, kur tiks pasūtīta sastatnes noma vai alumīnija torņu noma. Mūsdienās jau ir svarīga atbilstība ES noteiktiem standartiem, tādā veidā sastatņu projekti būs droši un uzticami. Tai skaitā sastatņu projektēšana īstenota ir atbilstoši ne vienīgi LR likumdošanai, taču arī ES normām. Ne mazāk svarīgs ir arī pakalpojumu piedāvājums, jo jebkuram ir nozīmīgi, kad vietā, kur ir piedāvāta sastatņu noma, var tikt nodrošināts arī pats stalažu transports, priekš tam, lai atvestu tos uz objektu. Protams jau ir arī tie, kuri varētu uzstādīt tās konstrukcijas saviem spēkiem, bet vislabāk, kad nomas uzņēmuma piedāvājumā būtu iekļauta arī tāda lieta kā stalažu montāža. Un protams, kad tiek meklēta sastatņu noma cena jau ir arī ļoti nozīmīgs apstāklis, tā kā tai ir jābūt pieņemamai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *