Visbiežāk ar terminu “skrituļslidas” parasti cilvēki domā tikai par botām uz riteņiem. Taču sportisti, kas pielieto profesionāli skrituļslidas, labi zina, ka eksistē diezgan daudz dažādu tās variantu.

Turklāt nebūs svarīgi, kas interesē – skrituļslidas vīriešiem vai sievietēm, bet varbūt bērnu skrituļslidas, tās ir un paliks ātrākais un manevrētākais veids, kādā veidā pārvietoties pa ceļiem. Paša veida izvēlēšanās jau ir atkarīga no braukšanas veida: vai pastāv doma vienīgi izbraukt pa tuvāko parku un promenādi prieka pēc, vai jau Jūs vairāk aizrauj triki un ātrums!

Cik daudzveidīgas būtu skrituļslidas?

Pirms pirkt skrituļslidas ir jāsaprot, kādā veidā tās iedalās. Un šajā gadījumā nemaz netiek runāts vien par to, kad pastāv skrituļslidas bērniem, sievietēm vai arī skrituļslidas vīriešiem. Ir, kā piemēram, skriešanas skrituļslidas, kuras domātas profesionāliem sportistiem, jo tās būs pietiekami piemērotas braukšanai ar lielu ātrumu, sacensībām un citiem sporta veidiem. Labākās skrituļslidas iesācējiem ir skrituļslidas fitnesam. Tās izmanto tikai neprofesionāļi, jo tās ir ērtas un drošas braukšanā, bet neērtas ātrajiem sporta veidiem. Tas ir tādēļ, ka šeit ir četri riteņi, kuru izmērs svārstās no 7,5 līdz 9 cm, turklāt tie ir ļoti mīksti. Savā pamatā bērnu skrituļslidas ir tas pats fitnesa inventārs, kas atšķiras vienīgi ar mazu riteņu diametru. Pastāv arī skrituļslidas ēkstremiem sporta veidiem, īpaši radītas priekš triku īstenošanas. Šeit vajadzīgas stingras un smagas skrituļslidas. Ārēji tās ir diezgan masīvas un to galvenais mērķis ir saturēt kāju. Hokeja skrituļslidas vīriešiem, protams pastāv arī sievietēm, arī ir ļoti populāras, tādēļ ka hokejs arī ārpus ledus jau ir pieprasīts sporta veids. Šajā gadījumā zābaks ir tāds pats kā slidām priekš hokeja, taču šeit pastāv laba ventilācija, kā arī zābakam purngals tiek pasargāts.

Kādā veidā var uziet piemērotākās skrituļslidas vīriešiem vai bērniem?

Brīdī, kad tiek apmeklēts kāds skrituļslidu veikals, kur tiek meklētas skrituļslidas, sākumā rūpīgi apskatiet katru preces detaļu. Nekur nedrīkst būt nekādas šķembas vai plaisas, vai kaut kas saliekts. Obligāti uzmēriet skrituļslidas, kārtīgi nostipriniet un mēģiniet kā jūtas Jūsu potīte. Kad tiek pirktas skrituļslidas bērniem, atveriet visus stiprinājumus un pārbaudiet vai iekšzolē nav nelīdzenumu. Kvalitatīvas skrituļslidas vīriešiem vai sievietēm, kā arī bērniem būs rollerblade skrituļslidas, kas jau ir sevi jau pierādījušas pasaules tirgos. Mēģiniet salīdzināt Jūs izvēli ar tiem, šajā gadījumā izvēle būs pareiza. Pērkot skrituļslidas, neaizmirstiet par aprīkojumu – elkou aizsargiem, ķiveri un ceļgalu spilveniem. Tie varēs pasargāt Jūs no ievainojumiem, kas var rasties kritiena laikā. Kā arī kvalificēts skrituļslidu veikals pārdod ne vien nepieciešamo inventāru, bet arī nodrošina labu konsultāciju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *