Kā gan pasakā par Pelnrušķīti tā kļūtu par princesi, ja stāstā nebūtu visiem zināmās kristāla kurpītes. Arī mūsdienu sievietes var iejusties pasaku varones ādā, apmeklējot apavu veikalu un piemērot dažādas kurpes. Pareizas apavu pāris var izrādīties kas vairāk par ikdienišķu nepieciešamību.

Tas var arī noderēt kā lielisks sarunas iesākums, iemesls izteikt kādam komplimentu vai arī labas omas iemesls ceļā uz brokastīm ar ģimeni. Jaunu apavu iegāde sagādā prieku – kamēr drēbes un rotas liek justies īpaši skaisti, tieši apavi visvairāk ietekmē mūsu gaitu, stāju un staltumu. Ne velti apavi ir viens no visbiežāk kolekcionētajiem garderobes elementiem – tos vienlīdz sajūsmināti pērk gan Austrālijā, gan Argentīnā, kā arī Dienvidāfrikā un Somijā. Zoles ir kā otrā, daudz biezākā un izturīgākā āda mūsu pēdām, lai tās palīdzētu mums doties pretī spožākai nākotnei. Nupat kā sākusies arī ziemas apavu izpārdošana , ieskaties piedāvājumā!

Sieviešu un vīriešu apavu atšķirības meklējamas to eksperimentālajā dizainā. Kamēr dāmu apavi plaukst košos un piesātinātos toņos, vīriešu apavi pārsvarā pieejami neitrālos toņos. Tirdzniecības vietās atrodami neskaitāmi apavu pāri, bet līdzās tiem ierasti izkārtotas arī somas un mugursomas. Lai iepirkties būtu vienkāršāk, lielākā daļa apavu veikali ir pieejami arī kā tiešsaistes veikali. Apavi internetā ir aplūkojami no dažādiem leņķiem, tomēr jārēķinās, ka piemērīt tos varēs tikai tad, kad apavi tiks piegādāti. Nereti šis ir pircēju arguments, lai dotos uz veikalu un pielaikotu kurpi uz savas pēdas. Bērnu apavi ir piedzīvojuši izaugsmi – tagad arī pavisam maziem bērniem ir dota izvēles brīvība savu apavu izvēlē. Arvien vairāk pircēju izvēlas brīvā laika apavus arī darbam, skolai un ikdienai. Daudzos birojos pārņemts relaksētais skandināvu ģērbšanās stils, šāda stila apavus uz darbu velk ne tikai vadītāji, bet arī vadītāju priekšniecība.

Apavu izplatītāju un dizaineru tirgus ir kļuvis ārkārtīgi plašs un pieejams – jebkurš var ievadīt ražotāja nosaukumu tīmekļa meklētājā un iegādāties apavus ar piegādi tieši uz mājām. Apavu mode ir sasniegusi vēl neredzētus augstumus – apavos tiek iestrādāti elementi no rotaļlietām, inženierijas,  tos apdara ar dārgakmeņiem, platformās tiek iepildīts šķidrums – tie ir tikai daži piemēri tam, cik neticami un pārdroši apavi tiek piedāvāti vidusmēra pircējam. Izplatītāji vairs neiedala apavu sortimentu ierastajās grupās – apavi sievietēm, apavi vīriešiem, apavi bērniem vai brīvā laika apavi, ielas apavi, sporta apavi. Dizains netiek pielāgots dzimumam, vecumam vai piederībai, katra cilvēka individualitāte var izpausties caur apavu prizmu bez ierobežojumiem. Interneta veikali piedāvā apavus, kuri darināti pēc individuāla pasūtījuma. Šādi veikali ļauj izvēlēties neatkārtojamu dizainu, apavu materiālu, izmēru un krāsu. Attiecīgi, par šādu īpašu pieeju  var nākties ieguldīt vairāk līdzekļu, bet pēdas būs pateicīgas un laimīgas gadiem ilgi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *