Vai esat redzējuši kādu māju, kurai nav logu? Protams, ka nē, arī mēs to nevaram, tādēļ ir svarīgi, lai jebkurai ēkai tiktu rasts risinājums tam, lai skats uz ārpasauli būtu patīkams un ērts. Dzīvojot 21.gadsimtā ir daudz un dažādu risinājumu tam, kā iebūvēt logus, gan formu un izmēru, gan materiālu ziņā.

Klienti vēlas izmantot dažāda materiāla logus savos mājokļos un mūsu pienākums ir nodrošināt un piepildīt klientu vēlmes. Pēc popularitātes logus var iedalīt trīs lielās kategorijās – pvc logi, koka logi un alumīnija logi. Pareiza logu instalācija mājās, nodrošina kvalitatīvu un drošu ventilāciju, mazina kondensāta uzkrāšanos un novērš pelējuma rašanos.

Ieskaties – http://logunams.lv/pvc-logi/

KUR IEGĀDĀTIES PLASTMASAS LOGUS?
PVC jeb plastmasas logi ir viena no populārākajām izvēlēm starp klientiem, kad ir nepieciešams vienoties ar būvnieku par logu izveidi. PVC logu popularitāte Latvijā ir relatīvi jauna izvēle, tos būvniecībā izmanto vien aptuveni 20 gadus, taču tā ir kļuvusi par populārāko izvēli starp klientiem un redzama teju katrā mājoklī. Šos logus ir iespējams izgatavot dažādās formās un izmēros, var variēt ar furnitūru, ērtākai to lietošanai, un visādi citādi izveidot atbilstošu klienta vēlmēm un vajadzībām. Liela loma ir arī piemērotai un atbilstošai furnitūrai.

KUR IEGĀDĀTIES KOKA LOGUS?
Gadsimtiem ilgi koka logi ir kalpojuši cilvēkam mājokļa būvniecībā un, ejot laikam un tehnoloģijām attīstoties tie ir kļuvuši vēl kvalitatīvāki, pieprasītāki un vieglāk pielāgojami ikdienas sadzīvei. Tie kļuvuši īpaši pieprasīti to personu vidū, kuri ikdienā rūpējas par savu atritumu pārstrādi un visādi citādi cenšas dzīvot video draudzīgāk. Koka logi ir ekoloģiski un dabai draudzīgi, pie tam pieejami dažādās formās un izmēros, piemēroti klienta vēlmēm, nodrošina skaņas un siltuma izolāciju un visādi citādi pilda tādu pašu funkciju kā plastmasas logi. Ir pieejami arī dažādi krāsu varianti logu pieskaņošanai mājas eksterjeram vai klienta vēlmēm un vajadzībām.

ALUMĪNIJA LOGI.
Ne tik izplatīta, taču nebūt ne nepopulāra ir klientu izvēle par labu alumīnija logiem. Alumīnija logi un durvis ir vislabākais risinājums telpām un ēkām kurām ir nepieciešams nodrošināt augstu siltuma un skaņas izolāciju, kā arī nodrošināties pret dažādām ugunsnelaimēm. Tie ir plāni, taču kvalitatīvi un kalpos ļoti ilgu laika posmu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *