Malkas kamīni rada patiešām mājīgu un siltu noskaņu, jo ražotāji uzmanību pievērš tieši dizainam un optimālai siltumatdevei. Kvalitatīvās kamīnkrāsnis pieejamas ar atšķirīgiem apdares variantiem, turklāt Jūs varat noteikt, kur to novietot – telpas vidū, pie tālākās sienas vai kur citur.

Stūra kamīni ir salīdzinoši mazāki, tomēr ar tiem arī iespējams apsildīt mājokli. Granulu kamīni ļauj ievērojami ietaupīt, jo šeit nav jāizmanto tik daudz šī kurināmā, lai sasniegtu kāroto istabas temperatūru, turklāt tos ir viegli kopt. Somijas speciālistu tehnoloģijas, rūpīgi izvēlēti apdares veidi un daudzas citas lietas ļaus izbaudīt priekšrocības, ko nodrošina krāsnis.

Izvēlieties krāsni pirts rituāliem

Pirts krāsnis ir patiešām ērti lietot, jo pirtī izmantojamiem akmeņiem ir ietilpīga tvertne un durtiņu atvēršanas virzienu var mainīt. Modernās malkas krāsnis piemērotas arī pirts pārējo telpu sildīšanai, tādēļ arī tiem cilvēkiem, kas tur atradīsies, būs patīkama gaisotne. Ja gribat izveidot tā dēvēto “melno” pirti, vislabākais krāsns apdares variants būs īpašais ziepjakmens, jo tas ātri uzsilst un lēni atdod siltumu, tādēļ telpas sienas un grīda pakāpeniski nožūs. Krāsnis nebūs grūti kopt, bet to vajag darīt diezgan regulāri, lai tā pareizi funkcionētu. Atrašanās pirtī būs tik relaksējoša, ka aizmirsīsiet par ierasto steigu un reāli izbaudīsiet pirts siltumu.

Kā piemeklēt labāko plīti?

Plītis bez šaubām iederas lauku mājās, vienkāršos dzīvokļos un citur, tomēr svarīgi atrast to plīts veidu, kas pēc visiem faktoriem visvairāk atbilst Jūsu iecerēm. Toties plītis ar pievienotu cepeškrāsni ir daudz parocīgākas, jo nav vajadzīgas divas atšķirīgas iekārtas, lai pietiekamā apmērā sildītu māju un gatavotu kārtējo maltīti. Plītīm ir uzticamas un tiešām stingras čuguna durtiņas, tādēļ nebūs jābaidās par to, ka dzirkstele varētu nokrist uz grīdas. Plītis veidotas ar ļoti lielu rūpību un izvēloties labākos materiālus, tādēļ tās tiešām ilgi kalpos un dos iespēju baudīt satriecošu ēdienu arī ikdienā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *