Mašīna tieši tā piemēram, kā cilvēka organisms agrāk vai vēlāk sāks zaudēt pozīcijas vecuma dēļ un būs vajadzīgs remonts. Aktīvi lietojot transportu, tas var novest pie motora vai elektriskās vadības galveno darba elementu nolietojuma. Ja ir tāda iespēja, tad var pastāvīgi labot auto.

Bet bieži vien laika, enerģijas vai arī gribēšanas trūkums liek pat automašīnu entuziastam griezties pēc palīdzības un šeit iet palīgā autoserviss Rīgā vai jebkurā citā pilsētā mūsu valstī. Bieži vien servisa izvēlēšanās jau ir ļoti smags uzdevums, kam tieši vajadzīga kvalitatīva un vēl līdzsvarota pieeja. Nemaz nav jāskrien un jāvadās tieši uz mazām izmaksām, tā kā var notikt, kad auto serviss piedāvā sliktu apkalpošanu. Servisa izraudzīšanās ļoti bieži paliek par sava veida loteriju auto saimniekam.

Autoserviss Juglā – oficiāls vai remonts garāžā?

Visi auto servisi ir sadalīti 3 lielās grupās – oficiāls dīleru serviss, daudzu mašīnu brenda marku servisi vai tā sauktie privātie servisi un visbeidzot privātas garāžas, kas nav nekur reģistrētas.
Jebkurš mašīnu pārdošanas serviss kvalificējas kādā vienā konkrētā mašīnas markā. Tieši tās būs uzticamas firmas ar septiņpadsmit procentu tirgus daļu. Tāds autoserviss pielieto tikai oriģinālas rezerves daļas, kā arī īpašu kvalitatīvu inventāru. Lai sāktu darbu pie automašīnas tehniskās apkopes, jebkurš oficiālais autoserviss ir akreditēts kā arī ir saņēmis attiecīgu sertifikātu, piem., sertificēts lexus autoserviss vai BMW serviss. Sazinoties ar dīlera automašīnu servisu, Jūs noteikti iegūsiet labas kvalitātes servisu pie tam ar garantiju jebkāda tipa darbam. Taču tādu uzņēmumu servisa darbi nebūs lēti.
Vairāku zīmolu automašīnu servisos būs izpildīts auto remonts neatkarīgi no valsts, markas un izlaišanas gada. Visbiežāk šādas firmas sniedz arī servisa garantijas un veic kvalitatīvu remontu. Protams, tas varētu būt, piemēram, sertificēts toyota autoserviss, bet nemaz nav markas pārstāvniecība. Un, protams, šajā gadījumā darba izdevumi būs zemākas nekā tas ir pie izplatītāja. Tāds autoserviss Juglā arī ir atrodams, vai pat arī citā rajonā kā arī šeit varēsiet pasūtīt tāda veida pakalpojumus, piemēram, kā auto diagnostika vai riepu montāža un balansēšana, un arī pats auto remonts uc. Šādi autoservisi veido ap trīsdesmit vienu procentu tieši no kopējā tirgus.
Un eksistē auto remonts, kurš izpildīts kaut kādā garāžā, kura visbiežāk jau ir maza remontdarbnīca, kurās strādā vairāki darbinieki. Šeit automehāniķis varētu būt arī ar pieredzi un lietpratīgs, taču bez nepieciešamās izglītības, turklāt atrast speciālistu ir diezgan smags uzdevums. Visbiežāk šādās garāžās tiks izdarīts zemas kvalitātes auto remonts. Tanī pat brīdī nebūs sniegtas jebkādas garantijas, taču izmaksas šeit, bez šaubām, vienmēr būs zemākas.

Galvenie faktori, kuri iespaido autoservisa izvēli

Galvenie faktori, kas jāņem vērā veicot autoservisa atlasi:
1)Tehniskais aprīkojums – bez noteikta inventāra komplekta nav iespējama profesionāla auto diagnostika vai pat parasta riepu montāža un balansēšana. Tāpēc uzmanīgi uzziniet, kāds pacēlājs vai cits inventārs var būt servisā, tādā, piemēram kā, sertificēts toyota autoserviss;
2)Darbinieki – Sertificēts automehāniķis ir labas kvalitātes pakalpojumu iezīme. Kad speciālistam nav parastāko iemaņu vai varbūt viņam pat smagi noteikt avārijas cēloni, labāk neriskējiet! Arī tad, kad Jums nepieciešams auto elektriķis, jo šodien jaunas automašīnas ir ļoti atkarīgas no elektronikas.
3) Auto detaļas – uzziniet par palīgmateriāliem un izmantotajām detaļām. Iegaumējiet, kad sliktas kvalitātes rezerves daļas izmantošana, pēc kāda laika jau var izraisīt nelabojamas sekas mašīnai.
Jāsaprot, ka tieši kvalitatīva autoservisa izraudzīšanās ir drošība kā arī ilga auto mūža garantija. Uzziniet paziņu atsauksmes un tad izvēlieties servisus, kur tad ir atbildīgi tieši par piedāvāto pakalpojumu kvalitātes līmeni.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *