Ražotāju starpā, amatnieki vienmēr ir tikuši vērtēti augstu, turklāt, ne tikai senos laikos, bet arī mūsdienās. Arī šodien cilvēku māka apieties ar šiem materiāliem ir augsti novērtēta, tāpēc kalēja un galdnieka darba rezultāti tiek novērtēti pat kā ekskluzīvi pakalpojumi, vēl jo vairāk, ja pasūtījums tiek izgatavots vienā eksemplārā. Metāla izstrādājumi vienmēr ir bijuši ļoti pieprasīti – gan izgatavoti pēc pasūtījuma, gan rūpnīcās. Kalēju sniegto servisu klāsts kļūst izteikti plašs – interjēra priekšmeta, dizaina elementi, vārti un arī žogi, logu restes, metāla konstrukcijas kā arī vēl daudz kas cits. Arī metāla sijas ir plaši izplatīts produkts.

Ieskaties- http://www.kaleji.lv/kaleja-pakalpojumi/metala-zogi-izgatavosana-uzstadisana/

Metāla trepes Latvijā.

Nedaudz vēl par margu un arī kāpņu izgatavošanu. Daudzu cilvēku prātos mājo maldīgs uzskats, ka visas metāla kāpnes izskatās vienādi un arī tām nav vietas parastajās privātmājās, jo to izskats atgādinās ugunsdzēsības izejas kāpnes. Mūsu laikos kļūst pieejamas ne vien neskaitāmas tehniskās opcijas metāla apstrādei, bet arī vizuālā noformējuma izstrādāšanai un arī pēcāk to īstenošanai dzīvē. Metāla kāpnes var būt graciozi veidotas un arī visādi citādas pielāgotas pasūtītāja vēlmēm. Trepju komplektācijā katrā ziņā ietilpst arī margas. Kāpņu margas pilda gan vizuālu lomu, gan arī tiek montētas drošības nolūkos. Margu kopējam dizainam nav ierobežojumu – viss, kā klients vēlas! Pasūtījums tiek pieņemts un veikts ņemot vērā vairākas pozīcijas.

 

Metāla vārti un žogi vairākiem objektiem.

Pie metālapstrādes speciālista var vērsties arī brīžos, ja vajadzīgs radīt un izgatavot žogus un arī vārtus. Speciāli paūtīts metāla žogs, vārti vai arī abi, kas būs izgatavoti balstoties uz visām pircēja vajadzībām un arī īpašuma īpatnībām, būs labākais sargs pret nelūgtiem viesiem un arī acu skatieniem. Pieprasīts pasūtījuma veids būs arī dzelzs restes, kuras ir uzstādītas logiem, kā piemēram, garāžās vai saimniecības ēkās, ja objekts atrodas ielas pusē, nevis sētā. Daudziem logu restes veido asociācijas ar cietumu, bet tas ir ļoti aplami. Moderni risinājumi ļauj restes padarīt par vizuālā noformējuma objektu īpašumā, veidotas dažādos veidos un rotātas ar dekoratīviem elementiem.

 

Metāla restes kā arī citi piedāvājumi.

Metālapstrādes gala produkti var būt ārkārtīgi dažādi. Ja vēlaties veikt pasūtījumu savai iecerei, dizaineri labprāt izveidos datalizētu skici, kurā ērti aplūkot to, kā pasūtījums varētu izskatīties, gan to, kā tas iekļausies interjērā vai arī apkārtējā vidē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *