Mēbeļu atrašana bieži būs ilgs un vēl nogurdinošs pasākums. Viens mēbeļu veikals seko citam, bet Jums jau būs apnicis un iegādājaties pirmo šķietami piemērotu modeli.

Taču šim jautājumam jāpievēršas ar lielu nopietnību, tā kā tieši mēbeles rada īpašo interjera stilu un veicina ērtu un omulīgu sajūtu mājās. Kaut arī jebkurš liels mēbeļu veikals piedāvā plašu plašu preču piedāvājumu, kurš ir domāts tam, lai apmierināt jebkura klienta vēlmes. Taču aizvien biežāk jau ir klientu pieprasījums pēc tada veida pakalpojuma, kā mēbeļu izgatavošana uz pasūtījumu, kas būs personalizēta pieeja katram pasūtītājam. Biroja mēbeles vai virtuves mēbeles uz pasūtījumu, nemaz nav svarīgi, tā kā mēbeļu projektēšana tiesi pēc klienta velmēm sekmēs to neatkārtojamību kā arī atbilstību Jūsu mājoklim. Piemēram ir pieejamas dažādu stila kumodes internetā , kas pielāgosies dažādiem interjeriem.

Jūsu mēbeļu projektēšana tieši no Jūsu izvēlētajiem materiāliem

Arī nav svarīgi, ko tieši Jūs izvēlaties – mēbeļu izgatavošanu pēc pasūtījuma vai jau gatavas mēbeles, kuras pārdod mēbeļu veikals. Taču jebkurā situācijā būs janovertē materiālu atbilstība tiesi pēc gataviem paraugiem darbnīcā vai veikalā. Ir vairāki nosacījumi, priekš tam, lai izdarīt nekļūdīgu izvēli. Ja iebūvējamie skapji kā arī cita tipa mēbeles būs ražotas no skaidu plātnes vai MDF, vērsiet vērību to pārklājumiem. Pārklājums ne vienmēr ir polimēra. Reizēm tā vietā ir izvēlēta plēve vai finieris. Labs LSP ar biezu lakas pārklājums jau ir labāks par izturīgu, taču ne visai glītu papīru. Ārējiem galiem vajadzētu būt 2 ml PVC malai, kā izņēmums ir masīvkoka mēbeles. Ir nozīmīgi, nebūtu redzama līme, kas lien ārpusē. Dažreiz tiek izmantota parasta papīra lente. Tomēr šis tiek lēts variants, kas nevarēs kalpot ilgu laiku. Reizēm to izgatavošana uz pasūtījumu paredz redzamus stiprinājumus, tā kā dizains tiek izstrādāts individuāli, un dažas īpašības neļauj noslēpt šādas detaļas. Bet mebeļu dizaineris var piedomāt pie šīs lietas, gan gadījumā, kad tiek pasūtītas virtuves iekārtas vai arī biroja mēbeles, taču īpaši, laikā kad tiek sūtīta bērnistabas mēbeļu projektēšana.

Pie kā sameklēt mēbeļu ražošanu uz pasūtījumu?

Mēbeļu izgatavošana vislabāk, tomēr, lai ir pasūtīta salonā, ko iesaka Jums paziņas. Tiešām ir nozīmīgi, lai mēbeļu projektēšana, uzstādīšana un mērīšana protams ir pilnībā mēbeļu izgatavotāja darbs. Jaņēm vērā tas, kad mēbeles pēc pasūtijuma būs laikietilpīgs darbs. Piesardzīgi novērtējiet solītos termiņus pie tam neticiet tiem, kas sola visu paveikt ļoti ātri, jo, mēģinot saņemt ātru peļņu, visticamāk, būs pārdotas, kā piemēram, tādas biroja mēbeles, kuras nav izgatavotas pēc individuāla pasūtījuma. Atseraties par līgumu, kurā būs norādītas pilnīgi visas saistības un apņemšanās. Aplūkojiet jau gatavās biroja mēbeles un citas mēbeles, kuras ir ražojis izvēlētais salons. Nav svarīgi, vai arī Jūs dodat priekšroku pašmāju ražotājiem un pasūtat Latvijā ražotas mēbeles, vai pasūtat mēbeles no Vācijas, būtiskākais būtu pieredze, klientu atsauksmes kā arī darba kvalitāte. Izvēloties mēbeles pēc pasūtījuma, pirmkārt būs javērš vērība tiešsaistes klientu atsauksmēm. Tām ir jābūt, vismaz vienai. Aplūkojiet, kāds izskatās mājas lapa un pats mēbeļu veikals. Kad uzņēmums un tā vietne darbojas jau 10–15 gadus, tad šajā gadījumā nav rentabli piemanīt Jūs un pārdot sliktas kvalitātes virtuves mēbeles un biroja mēbeles. Ir arī iespējams, ka pats uzņēmums sniedz augstas klases pakalpojumus, tā kā tas tik ilgi ir tirgū. Sūtot masīvkoka mēbeles un arī lētāka tipa mēbeles pēc pasūtījuma, vienmēr lasiet Līgumu, tā kā šis dokuments ir Jūsu garants padarītajiem darbiem. Izrunājiet ikvienu detaļu, sākot ar uzmērīšanu un tad pabeidzot ar mēbeļu uzstādīšanu un atvešanu. Nesteidzaties sūtīt uzreiz visu, vispirms pārbaudiet, kā strādā uzņēmums. Iebūvējamie skapji būs vislētākais veids kvalitātes pārbaudē. Un tad jau sūtiet virtuves mēbeles vai pat masīvkoka mēbeles.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *