Lai gan ikdienā mēs varbūt ar mēbeļu nomu nesaskaramies, tomēr ikvienam dzīvē var pienākt tāds brīdis, kad nākas organizēt kādu pasākumu. Ka šāds brīdis ir pienācis, tad būtiski vērsties pie pieredzējuša un uzticama sadarbības partnera, turklāt tālredzīgāk būs izvēlēties tādu, kas piedāvā visu nepieciešamo uzreiz – piemēram, gan krēslu īri, gan galdu īri, gan garderobes nomu, tādējādi atrisinot vairākas problēmas ar vienu pasūtījumu. Šādā ziņā pieredzējis savas lietas meistars ir dizainakresli.lv, jo tie piedāvā dažāda veida Latvijā ražotas mēbeles vienuvietu, turklāt dizainakresli.lv ražotās mēbeles izceļas ar īpaši gaumīgu dizainu, kas radīs eleganci visam jūsu pasākumam.

Dizainakresli.lv piedāvājumā nomai ir trīs veida galdi. Jums noderētu iepazīties ar “West” modeli, kam ir elegantas un izliektas metāla kājas, modeli “Arthur”, kas būs derīgs lieliem pasākumiem, kur visi sēž pie galda, un amizanto stāvgaldu “Moriss”, kas ir apaļš un kompakts.

Ienāc – https://www.dizainakresli.lv/produkti/kresli/

Ja galdi vairāk asociējas ar mielastu, tad krēslu noma ir nepieciešama arī gadījumā, ja svinību vietā paredzēta apmainīšanās ar zināšanām, proti, konference. Šādā gadījumā būtu jāpadomā par konferences apmeklētāju ērtībām – ja vēlaties, lai dalībnieki konferencē paliek līdz beigām, parūpējieties par krēsliem, kuros ir patīkami sēdēt!

Dizainakresli.lv mājaslapas nomas sadaļā atradīsiet vairāku veidu krēslus, kas paredzēti gan ilgstošai un komfortablai sēdēšanai, gan sēdēšanai pie paaugstināta galdia, gan nelielam atpūtas brīdim pa vidu citām aktivitātēm. Ir gan kaut kas tāds, kas  visiem šiem krēsliem ir kopīgs – tā kā tie ir veidoti no liekta finiera, tie ir ļoti viegli un kompakti. Krēslu ražotāji īpaši pievērsuši uzmanību tam, lai krēslus būtu viegli sakraut vienu uz otra, jo tas ir ļoti būtiski, ja krēslus nepieciešams pārvietot.

Cik apjomīgu pasākumu esat izdomājis realizēt? Vai grandiozas kāzas ar visiem draugiem un radiem? Varbūt konferenci divsimt dalībniekiem? Jebkurā no šiem gadījumiem dizainakresli.lv visticamākais spēs izpildīt jūsu prasības, jo, piemēram, vienas kolekcijas krēsli pieejami pat 250 eksemplāros.

Galdu īre kāzām vai krēslu īre konferencēm nav vienīgās mēbeles, kas nepieciešamas, jo nereti neiztikt arī bez garderobes nomas vai vismaz garderobes statīva nomas. Dzīvojot Latvijā, kur laika apstākļi mainās tik bieži un neprognozējami, būs ļoti neveikli, ja, viesiem ierodoties, izrādīsies, ka nav kur atstāt ne mēteļus, ne lietussargus. Arī šajā jautājumā vērsieties pēc padoma pie uzņēmuma dizainakresli.lv gudrajiem darbiniekiem – viņi palīdzēs atrast optimālo risinājumu garderobes daļai, kas būs funkcionāla, taču neaizņems daudz vietas. Ar labiem sadarbības partneriem jūsu pasākums izdosies!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *