Riepas vienmēr jāpielāgo noteiktai sezonai, jāpievērš uzmanību arī to kvalitātei pēc ilgstošas lietošanas. Pasūtot jaunas riepas Tu sev garantē drošu un pārliecinošu braukšanu un daudz labāku saķeri ar ceļa segumu pat sliktos laikapstākļos. Riepu serviss par draudzīgām cenām ļauj izvēlēties arī kvalitatīvas, mazlietotas riepas, kas daudzos gadījumos ir labākā izvēle. Serviss uzmanīgi novērtē un arī izmēģina lietotas auto riepas, lai klients varētu tās izmantot, zinot, ka tās ir kvalitatīvas un stabilas. Katrs labprāt iegādātos lētas riepas, tāpēc riepu garāža nemitīgi nodrošina bagātīgu klāstu, kurā iekļautas novērtētu zīmolu riepas.

Izraugies riepas sniegotai ziemai

Izraugoties jau lietotas ziemas riepas, jāpatur prātā, ka tās visbiežāk būs derīgas 1-2 ziemas sezonām, tomēr reizēm tas ir ekonomiskākais variants. Lai Tev nebūtu jāuztraucas par mainīgiem laikapstākļiem, iegādātās ziemas riepas jāuzmontē jau sezonas sākumā, tad zināsi, ka saķere būs daudz labāka pat uz ceļa, kas pārklāts ar sniega kārtu. Svarīgākais bonuss ir tas, ka riepu noliktava ļauj iegādāties komplektus ne tikai vieglajiem auto, bet arī , piemēram, kravas u.c. automašīnām. Riepas Dreiliņi pieejamas visos izmēros, tāpēc Tev nebūs sarežģīti atrast vajadzīgo komplektu arī kravas auto. Auto lietie diski interesē daudziem, jo ar tiem būtiski samazinās degvielas patēriņš un esošās bremžu daļas kalpo ilgāk. Turpretim lietoti auto diski būs finansiāli izdevīgāki, taču jebkurā situācijā svarīgi aplūkot riepu izmēru un stiprinājuma diametru.

Kāpēc jāveic riepu balansēšana?

Izvēloties tieši lietotas vasaras auto riepas, arī varēsi būtiski ieeknomēt, pietam protektora atlikums pārsvarā ir 6-9 mm. Pārdošanai sagatavotās riepas Rīgā piemērotas atšķirīgiem ceļiem, tādēļ sākumā svarīgi veltīt uzmanību protektora rakstam. Iegādājoties riepas Ulbrokā, savu veco riepu komplektu vari par nelielu samaksu atstāt utilizācijai, tāpēc pašam nebūs par to jāuztraucas. Servisa telpās iespējama riepu montāža, tās laikā tiek domāts par katru sīkumu. Montāžas laikā speciālisti pārbauda arī disku kvalitāti, ventiļus utt., lai pārliecinātos, ka šajā ziņā viss ir pilnīgā kārtībā. Jebkura riepu maiņa var ietekmēt auto vadāmību, noteiktas problēmas var rasties pēc iebraukšanas bedrē, tādos gadījumos noteikti vajadzīga balansēšana.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *