Vēlme iegūt ātru naudu visu laiku ir interesējis noteiktu cilvēku kategoriju. Vēlme pēc iespējas ātrāk palikt turīgam kopā ar negribēšanu nopelnīt ar darbu un arī neatlaidību, šāda tipa cilvēkus stumj uz noziegumu – ielaušanos cita īpašumā.

Laika gaitā zādzību daudzums tikai pieaug. Šis apstāklis liek pārējiem cilvēkiem piemeklēt atbildīgāku variantu mājokļa drošības nodrošināšanas procesā, kad tiek meklēti dažnedāžādi drošības risinājumi. Kā arī tagad parasti tā nebūs tikai signalizācijas uzstādīšana, ko uztur tehniskā apsardze, un reizēm pat fiziskā apsardze, pie īpaši svarīgiem objektiem.

Uzzini vairāk – https://eurocash1.lv/korporativajiem-klientiem/tehniska-apsardze/

Ar ko atšķiras savā starpā dažnedāžādi drošības risinājumu veidi?

Pētot, kādi tad pastāv drošības risinājumi, mājokļa aizsardzībai, atklājas, ka tieši šo ir salīdzinoši daudz. Jūs varat paši sev uzlikt drošības sistēmu vai varbūt doties jau pie profesionāļiem. Pamata atšķirība būs tajā, ka, vēršoties kompānijā, Jūs varat būt droši, kad ielaušanās gadījumā nāks tūlītēja reakcija un, protams, specdienests dosies uz apsargājamo objektu. Otrajā variantā būs pašiem jāseko līdzi un vajadzības gadījumā jāsauc policija. Aizsardzības veidi iedalās – tehniskā un fiziskā apsardze, inženiertehniskā vai apvienotā jeb kombinētā apsardze.
Fiziskā apsardze – ikviens no mums ir redzējis sargus veikalos un sargu stāvlaukumā, šo arī dēvē par fizisku apsardzi. Visbiežāk fiziskā apsardze ir izvēlēta tajā brīdī, kad būs nepieciešama apsardze kādā pasākumā, vai varbūt jātransportē kāda vērtīga lieta, protams, arī mājokļa aizsardzība. Izvēloties pakalpojumus no uzticamas firmas būs droši, tā kā tiem uzņēmumiem parasti ir visi tie sertifikāti un garantijas. Taču pastāv alternatīva, kad var tikt piemeklēti citi drošības risinājumi, piemēram, sargs, ko tad var mēģināt noalgot un kas sargās īpašumu. Tomēr šajā gadījumā pastāv salīdzinoši nepārliecinošas garantijas.
Kā vēl kāds opcijas variants, kuru piedāvā cilvēkiem licencēti uzņēmumi ir tā sauktā tehniskā apsardze, kas arī ir diezgan drošs un uzticams variants. Šinī gadījumā tiek veikta signalizācijas uzstādīšana pie Jums īpašumā no kuras signāls vai pat video tiek pārraidīti apsargiem uz “pulti”, kas cauru diennakti novēro objektus. Tādējādi pie Jums uz mājām izbrauc ātrās reaģēšanas dienests un informē Jūs par situāciju kopumā. Protams, var jau arī pats klients uzstādīt signalizāciju, kas nodos ziņu uz telefonu, tomēr bez šaubām profesionāļi to visu paveiks ātrāk.
Pēdējie 2 veidi ir inženiertehniskais variants un kombinētais, kur kombinētais ir skaidrs, kas ir – daudzu variantu apvienojums, atrodot visdrošāko risinājumu. Savukārt, inženiertehniskais variants būs tāds, kad tiek pielietoti, piem., dzelzs režģi vai metāla žalūzijas, kā veikalu ēkās. Taču tas nenodrošina pilnīgu aizsardzību, kaut gan nenoliedzami aizturēt uz kādu laiku laupītāju gan varēs.

Pie kā izvēlēties mitekļa drošības aizsardzību, lai varētu gulēt nesatraucoties?

Tiei pats galvenais, izvēloties apsardzes firmu, vai ir dabības licence, kā arī pārbaudiet pieejamo dokumentāciju. Noskaidrojiet, pie kādiem apstākļiem uzņēmums sniedz kompensāciju klientiem, kā arī uzziniet, cik daudz. Izpētiet, vai šādas saistības ir atrunātas klienta līgumā. Lasiet uzņēmumu atsauksmes. Skatot klientu atsauksmes, Jūs uzzināsiet ne tikai par uzņēmuma darba trūkumiem, bet, protams, arī par to, kā tā pārstāvji reaģē uz sūdzībām. Izpētiet, kādus pakalpojumus firma piedāvā. Jo vairāk to ir, jo lielākas iespējas izstrādāt pārdomātu mājas aizsardzību, kur tiks reaģēts ne vien uz ielaušanos, bet arī uz ugunsgrēku vai plūdiem. Un pēdējais – droši var ticēt sākotnējam iespaidam, jo, ja speciālistu veidols, viņu aprīkojums un transportlīdzekļu stāvoklis nerada pārliecību, turpiniet meklēšanu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *