Musdienās personīgā vīna darītava vai neliels alus brūzis savās lauku mājās ir teju ekskluzīva lieta. Maldīgi uzskatīt, ka jebkāda veida mājās darītais alkohols, kas pēcāk tiek pārdots citiem, ir nelegāls bizness, jo nelielu alkohola darītavu dzērienu ražošanu un realizāciju tirgū, regulē dažādi likuma panti, kas darbošanos padara pilnīgi legālu.

Varam saderēt, ka jebkurai nelielai alus darītavai vai vīna pagrabam, ir sava vēsture un stāsts, kā nonāca līdz šādam biznesa veidam, pie tam, nereti šīs teikas kalpo kā labs veids klientu pievilināšanai. Arī savas produkcijas realizēšana dažādos gadatirgos ir vēl viens veids kā likt par sevi manīt plašākam klientu lokam. Kā arī, protams, nevar aizmirst arī par interneta veikalu, kurā pārdot savus saražotos labumus.

Iepērcies – http://pv64.lv/

MĀJAS ALUS UN DZĒRVEŅU UZLĒJUMS NO LATVIJAS MĀJRAŽOTĀJIEM.
Mājas alkohola darītavas piedāvā dažāda veida dzērienus – alu, uzlējumus, sidrus un pat degvīnu. Aveņu uzlējums, jāņogu uzlējums, kāds interesants mājās gatavots sidrs – tas viss garšo pavisam savādāk kā veikalos nopērkamie, masu produkcijai ražotie alkoholiskie dzērieni. Arī mājās gatavots degvīns garšo savādāk. Eksperimenti ar netradicionālām garšām, noteikti var novest pie interesanta un ekskluzīva produkta rašanās. Dumbrāju alus ir vēl viena produktu grupa, kas ir pieprasīta patērētāju vidū. Piedāvājumā var atrast dažādus uzlējumus, alu, sidru, degvīnu. Jārēķinās gan ar nedaudz augstākām cenām kā veikalos, taču, ņemot vērā to, ka konkrētais dzēriens ir izgatavots pāris desmitu eksemplāros, tas ir pat ekskluzīvi.

KAS REGULĒ ALKOHOLA PIRKŠANU INTERNETĀ?
Ja alkohols tiek pirkts interneta veikalā, tad piegādi veic pats veikals vai tā pārstāvis. Tas ne tkai rada sava veida ekskluzivitātes sajūtu, bet arī nodrošina iespēju pārliecināties par to, ka pircējs ir sasniedzis vismaz 18 gadu vecumu un drīkst iegādāties alkoholu. Piegāde iespējama Rīgas rajonā un tuvākajās pilsētās. Piegādes izmaksas, ja tādas ir, atkarīgas no piegādes attāluma un minimālās groza summas. Labs veids kā atbalstīt Latvijas ražotājus!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *