Jautājums par to, kur un kā ieturēsim ikdienas maltīti, būs aktuāls vienmēr un, ik viens no mums, par to aizdomājas vismaz kaut reizi dienā. Strādājot pilnu darba dienu, mācoties vai vienkārši atpūšoties, ne vienmēr ir laika un vēlēšanās katru dienu gatavot, un tas ir tikai normāli.

Būs grūti atrast kādu ēdinātāju, kas nepiedāvātu piegādes pakalpojumu uz mājām vai darba vietu. Visbiežāk, cilvēki izvēlas pasūtīt tādus ēdienus, kuru pagatavošana pašu spēkiem vai nu neiet tik gludi kā gribētos, vai arī prasa pārāk daudz laika. Suši, picas un burgeri ir trīs populārākās ēdienu grupas, ko izvēlas gardēži ēst ne tikai uz vietas, bet arī pasūtīt uz mājām vai darbu. Šeit, kā noteicošais, kalpo vē viena mūžu sena patiesība – citu gatavots ēdiens, vienmēr garšo labāk! Ēdienu piegāde un burgeri Ādažos un citur Rīgas rajonā vai Latvijas lielajās pilsētās, piedāvā gardu un ātri piegādātu maltīti.

PAŠI GARŠĪGĀKIE SUŠI AR ĀTRU PIEGĀDI UZ MĀJĀM.
Tieši pēdējos piecos gados ir krasi audzis Āzijas virtuves pieprasījums un piedāvājums Latvijas ēdienu baudītāju vidū. Simtprocentīgi varam apgalvot, ka klientu iecienītākā izvēle ir tieši suši – gan aukstie, gan karstie. Sushi piegāde nodrošina vienmēr svaigus un gardus rollus, kas gatavoti no kvalitatīviem produktiem un noteikti neliks vilties nevienam gardēdim. Sushi ir japāņu nacionālais ēdiens, kas mūsdienās ir ieguvis sava veida fast food nozīmi, turklāt, to var pagatavot arī pašu spēkiem un tas neprasa nemaz ne tik daudz laika. Tradicionāli sushi tiek gatavoti to sastāvā iekļaujot jēlas zivis vai dārzeņus, taču, mūsdienās ir pieejamas receptes arī ar vistu un tofu.

KUR VISLABĀK PASŪTĪT PICAS UN BURGERUS?
Pica, pavisam noteikti, daudzus gadu desmitus bija populārākais ēdiens, ko cilvēki izvēlējās pasūtīt uz mājām. Šķietami vienkāršs ēdiens – maizes plācenis ar tomātu pastu un sieru, taču visā pasaulē viens no, ja ne pats pieprasītākais ēdiens ko ne tikai pasūta restorānos, bet arī labprāt gatavo mājās. Dažādas picu receptes pavārgrāmatās, nostātos un interneta dzīlēs klejo jau labu laiku un cilvēki lauž un lauzīs šķēpus par to, kura recepte ir vislabākā. Aiz picas otrā vietā uzreiz ierindjas burgeri, kas sevī slēpj sulīgu kotleti ar dārzeņiem starp divām mīkstām maizītēm. Tas ir ātri pagatavojams, tajā var likt gaļu un var arī izmantot veģetāras alternatīvas. Ja ir bijusi aizņemta diena vai gluži vienkārši nav vēlmes gatavot, tad ēdienu piegāde būs tieši laikā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *