Brīžos, kad saplīst auto, daudzos rodas neliels izmisums, jo ir pēkšņi radušās problēmas, kas ne vien nav vajadzīgas, bet to risināšana maksā daudz naudas.Visbiežāk, tehnika mēdz pievilt visnepiemērotākajos brīžos, tādēļ šāda veida izdevumi mēdz pārsteigt nesagatavotus. Personīgais auto daudziem ir vienīgais un optimālākais transportlīdzekļa veids, tādēļ ir ļoti ērti, ja šāda veida problēmas ir iespējams atrisināt ātri. Ar interneta starpniecību ir iespējams saņemt aizdevumu auto iegādei ātri un bez liekām problēmām un birokrātijas. Lai pieteiktos šādam kredītam ir nepieciešams konts kādā no bankām, personu apliecinošs dokuments, regulāri ienākumi un regulāru kredītmaksājumu veikšana.

Uzzini vairāk – https://www.onefinance.lv/auto-kredits/

KAS NEPIECIEŠAMS AUTO KREDĪTAM INTERNETĀ?
Lai saņemtu auto kredītu, ir jāveic daži vienkārši soļi un jau dažu minūšu laikā aizdevējs norēķināsies ar pārdevēju par pirkumu. Iesākumā, nepieciešams atrast automašīnu, kuru vēlaties pirkt. Šo izvēli var veikt gan pie juridiskām personām, gan fiziskām. Kredīta pieteikuma aizpildīšana prasa vien dažas minūtes un tas tiek izskatīts maksimums stundas laikā. Tieši tik vienkārši to ir iespējams izdarīt. Ņemot auto kredītu, kreditors automašīnas pārdevējam pārskaita pilnu summu, savukārt aizdevuma ņēmējs, katru mēnesi veic maksājumus parāda dzēšanai. Nav nepieciešama KASKO apdrošināšana, ķīla, trešās personas veikts automašīnas novērtējums un citi birokrātiski šķēršļi. Tiek piemēroti arī procenti par pakalpojuma sniegšanu. Visbiežāk lietotās procentu likmes ir no 9-35%.

Latvijas likumi paredz, ka aizdevumi, kas ir pieejami saņemšanai ar interneta starpniecību, ir pieejami personām, kuras ir sasniegušas vismaz 21 gada vecumu, un tie netiek izsniegti personām, kas ir vecāki par 70 gadiem. Auto līzinga zemākā summa, kas ir pieejama interesentiem, ir 1000 eiro, savukārt aizdevuma apmērs nedrīkst pārsniegt 15 tūkstošus eiro. Aizdevējs automašīnas pārdevējam pirkuma summu pārskaita nekavējoties, taču, ja maksājums nenotiek vienas bankas ietvaros, maksājuma saņemšana var aizņemt vienu darba dienu. Pārskaitījumi uz citām bankām parasti notiek vienas dienas ietvaros. Šāda veida kredīts, kas ir pieejams saņemšanai visai īsā laika posmā ir lielisks risinājums brīžos, kad problēmas ar auto nav atrisināmas paša spēkiem un nepieciešami lielāki ieguldījumi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *