Vasara ir īstais laiks, kad pavadīt brīvo laiku ar draugiem un ģimeni, atpūšoties pie dabas, jo kurš gan labprātīgi vēlas siltās vasaras dienas pavadīt mājās pie TV vai datora ekrāna. Atpūtai vai aktivitātēm brīvā dabā, vienmēr ir bijušas vairākas priekšrocības tajā, skaitā arī laba ietekme uz veselību kopumā.

Ja pastāv vēlme pavadīt brīvo vasaru pie ūdens tuvumā, tad katram interesentam ir iespējams izvēlēties vairākus aktivitāšu veidus – laivu noma, buru jahtas noma, katamarānu noma, arī sup dēļu noma, kas pēdējā laikā ir īpaši aktuāla. Katru sezonu piedāvājums tiek papildināts ar jaunām, interesantām laika pavadīšanas opcijām.

Uzzini vairāk – https://www.bullulaivas.lv/pasakumi/korporativie-pasakumi/

Supošana pēdējos gados ir kļuvusi īpaši aktuāla izklaide un arī par to izrāda interesi ar vien lielāks izklaidēties gribētāju skaits. Par spīti šīs aktivitātes popularitātei, daudziem joprojām tas ir svešvārds, tādējādi neliels skaidrojums par to, kas tas īsti ir. Supošana ir sāisinājums no Stand uo Puddle boarding jēdziena, kas vistiešākā veidā nosauc to, kā notiek braukšana ar sup dēli – uz tā tiek stāvēts un uz priekšu tiek ar aira palīdzību. Sup dēļus mēdz iedalīt dažādās grupās, atbilstoši tām vispirms, nebūtu par skādi iepazīties ar nepieciešamo informāciju par to, kā šo izklaidi baudīt pilnvērtīgi. Tā pat ir iespējams izvēlēties starp piepūšamo vai arī cieto sup dēli, taču par variantiem vairāk noteikti pastāstīs pakalpojuma sniedzējs.

KĀDAS IZKLAIDES ATRODAMAS ŪDENS TUVUMĀ?
Mūsdienās, visiem ūdens atpūtas formu cienītājiem, pavisam noteikti tiek sniegts liels klāsts aktīvās atpūtas pavadīšanai pie dabas krūts. Laivu īre, sup dēļu noma, katamarānu noma un arī pat buru jahtas noma ir tikai daži no piedāvājumiem, bez tam, ir iespējams iznomāt arī velosipēdu. Veidu kā lieliski izklaidēties ar draugiem vai ģimeni vasaras mēnešos tiešām nav maz, jāspēj vien vienoties par to, ko no visa klāsta izvēlēties.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *