Ļoti daudzi briļļu nēsātāji izvēlas ikdienā pāriet uz kontaktlēcu lietošanu, jo tas ir viegli un, mūsdienās ir iespējams sameklēt piemērotas kontaktlēcas pat ļoti specifiskām redzes problēmām.

Tuvredzības un tālredzības koriģējošās kontaktlēcas ir pieejamas plašā klāstā un ar dažāda veida optiskajām dioptrijām, kā arī nedrīkst aizmirst to, ka ir iespējams iegādāt kontaktlēcas arī tiem, kuriem ir konstatēts astigmatisms vai arī redzes korekcijas svarīga gan tuvumam, gan tālumam. Kontaktlēcas ir iespējams iegādāties arī internetā, pie tam, kontaktlēcas internetā ir atrodamas plašākā sortimentā un variācijās, nekā optikas produktu veikalos uz vietas. Tā pat online ir iespējams nopirkt saulesbrilles, briļļu un kontaktlēcu kopšanas līdzekļus un arī dažādus piederumus, kas briļļu un lēcu lietošanu ikdienā padarīs vienkāršāku.

Uzzini vairāk – https://www.manaslecas.lv/

SPECIĀLO LĒCU IEGĀDE ONLINE.
E- produktu lapā ir atrodamas dažāda veida kontaktlēcas, kas ir piemērotas pat visprasīgākajam klientam. Ir iespējams izvēlēties vienas dienas, divu nedēļu kā arī mēneša kontaktlēcas. Ir iespējams pasūtīt ari kontaktlēcas, ko iespējams lietot dažus mēnešus, līdz pat pusgadam. Nevar noliegt, ka tas ir ļoti komfortabli, it īpaši tiem, kuri būtu aizmāršīgi un kontaktlēcu ievietošana no rīta vai izņemšana vakaros var vienkārši izkrist no prāta. Tiem, kuriem ir konstatēts astigmatisms, aktuāla ir torisko lēcu iegāde. Taču tiem, kuriem ir obligāta redzes korekcija gan redzei tuvumā, gan arī tālumā, ir nepieciešams nopirkt multifokālās kontaktlēcas, ko citur mēdz dēvēt arī pat progresīvajām lēcām. Kā interesants arējā izskata maiņas rīks kalpo lēcas bez asuma, kuras, ievietojot acī, it kā maina acs zīlītes krāsu kā arī rada izskatam pavisam savādāku noskaņu. Ja ar acs zīlītes stila maiņu uz citu toni ir par maz, iespējams iegādāties lēcas, kas sejas izskatam dos pavisam traku akcentu, kuras ievietojot, acs iegūs sarkanu, baltu vai jebkādas citas krāsas zīlīti vai pat iespējams ievietot kontaktlēcu ar attēlu. Iegādei ir pieejamas kontaktlēcas ar nepierastu dizainu.

KĀDI SPECIĀLISTI JĀAPMEKLĒ PIRMS BRIĻĻU UN KONTAKTLĒCU IEGĀDES?
Pirms lemjat par labu kontaktlēcu iegādei un lietošanai ikdienā, noteikti ir vajadzīgs konsultēties ar savu optometristu vai acu ārstu, gluži tā pat kā pirms jaunu briļļu iegādes. Tas ir jādara, lai atrastu piemērota stipruma brilles un arī kontaktlēcas, ar kurām koriģēt redzi tā, lai tas nebūtu kaitīgi veselībai. Kontaktlēcu tiešsaistes vietnēs ir iespējams iegūt visplašākā klāsta lēcas un, vajadzības gadījumā var veikt arī individuālu pasūtījumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *