Ja Jūs jau esat pareizas ēšanas noteikumu fans, tad droši vien būsiet manījuši, cik uztura bagātinātāji kļūst pieprasīti, īpaši kolagēns. Kas tiešām ir pats kolagēns? Tas ir izplatītākais proteīns mūsu ķermenī, kas tieši veicina ādas, locītavu, skrimšļu, nagu un arī audu elastību.

Tieši tas ir saistošo audu pamats un arī rada 1/3 visu ķermeņa olbaltumvielu un apmēram astoņdesmit procentu no sausās ādas masas. Daudzu faktoru ietekmē, piemēram, vecums vai augsta fiziska slodze var šīdināt dabisko kolagēnu. Pie tam kolagēna trūkums, kurš būtu zarnu sastāvdaļa, tiešām var izraisīt pārtikas pārstrādāšanas problēmas organismā. Tādēļ visbiežāk visus pievilina kolagēna pulveris vai, piemēram, dzeramais kolagēns, lai tādā veidā saglabāt savu veselību.

Kādam nolūkam konkrēti kolagēnu izmanto?

Kāda veida ir kolagēna tipi? Ir daudz kolagēna tipu, taču 5 tiek uzskatīti tieši par izplatītākajiem. 5 visbiežāk sastopamās šķirnes iekļauj 1.,2.,3.,4.,5. tipa kolagēns. Tieši šie kolagēna tipi ir pilnīgi neaizstājama organisma daļa. Pirmā tipa pats kolagēns būtu visvairāk sastopamais proteīns, kas tad sastopams cilvēkos. Tas palīdz veidot mūsu ādu, kaulus, cīpslas, radzenes, asinsvadu sienas, kā arī citus saistaudus. Gadījumā ja mums būs nepieciešams kolagēns ādai un matiem, tad I tips būtu labākā opcija. Kāda tad varianta uztura bagātinātājs – kolagēns tiks nosaukts tieši par vienkāršāk absorbējamo? Atbilde ir jūras produktu dabiskais kolagēns. Ja Jums nepieciešams kolagēns locītavām un skrimšļiem, tas tomēr ir otrais tips, kas ir svarīgākais kolagēns skrimšļos. Uztura bagātinātāji, kuri satur vistas kolagēnu, piem., vistas kaulu kolagēna pulveris, tas ir pats galvenais otrā tipa kolagēna dabūšanas avots. Trešais tips ir fibrilārs kolagēns un jau ir pamata mūsu ādas un orgānu elements, kas tiks uziets tajās pat vietās, kur pirmais tips. Piektā. tipa dabiskais kolagēns ir būtisks placentas šūnu veidošanai grūtniecēm. Pats galvenais ir saprast, vai Jums vajadzīgs kolagēns matiem vai kolagēns muskuļiem, bet tad piemeklēt sev piemēroto veidu.

Kolagēns nagiem vai kauliem – pārdevējs vai izgatavotājs, kam tieši pievērst uzmanību?

Kad pienak brīdis, ka būtu nepieciešams kolagēns, pirkt to iespējams ne vien aptiekā uz vietas, bet, protams, arī internetā. Bet centieties uzzināt daudz vairāk konkrēti par uzņēmumu un viņa reputāciju, tādēļ, ka, tie uztura bagātinātāji ir jālieto iekšā organismā. Noskaidrojiet priekš sevis, kāds būtu nepieciešams veids – kolagēns ādai, matiem, vai , piemēram, kolagēns locītavām, muskuļiem. Protams, pirms sūtīt tomēr ir nepieciešams noskaidrot, kāda tad ir kolagēna lietošana. Vispār pastāv dzeramais kolagēns, kas jau būs gatavā formā. Šis variants būtu bioloģiski pieejams, pie tam ir atbilstošs pat tiem, kuri cieš no gastrīta un enterīta. To ir ērti uzņemt, un tas nemaz nav pašam jāgatavo – viena pudele jau satur ikdienas devu piecus gramus. Daudz ir izmantots kolagēna pulveris, kurš tad būs vienkārši sagremojams. Bet tajā pat brīdī, ja šis kolagēns pirkts tiek ne paciņas veidā, šajā gadījumā dzēriens būs jātaisa saviem spēkiem, kas tad ceļojumu ziņā nav īpaši ērti. Kolagēns kā kapsulas vai tapbletes ir visērtākais izmantošanas veids, ko tad varat ņemt līdzi uz darbu, ceļojumā vai komandējumā. Nav noliedzams, ka, ja tiek izvēlēts kolagēns, atsauksmes ir tā lieta, ko tieši ir jāizlasa vispirms, tā Jūs atradīsiet piemērotāko variantu priekš sevis.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *