Logi jebkurā mājā nodrošina ne tikai vajadzīgo gaišumu, bet arī maksimālu siltumizolāciju, tieši tāpēc svarīgi izvēlēties savai mājai atbilstošāko variantu. PVC logi ir tiešām viegli un ātri pielāgojami un tos ir iespējams izveidot konkrēti sev nepieciešamajā tonī, kā arī formā – piedāvātās izvēles iespējas allaž ir plašas. Tieši plastikāta logi un durvis ļoti bieži tiek speciāli aprīkoti ar pretuzlaušanas drošības sistēmu, kā arī citām noderīgām tehnoloģijām. Vēl pakešu logi ir ļoti patīkami tādēļ, ka ir iespējams pievienot papildus konkrētas stikla paketes, lai iegūtu pilnīgu siltumizolāciju. Palodzes tiek veidotas pēc pasūtījuma un pieejami ļoti atšķirīgi izejmateriāli – PVC, masīvkoks utt. Pēc visu savu izvēļu veikšanas nepieciešama logu profesionāla montāža, kas ir diezgan atbildīgs uzdevums, tāpēc speciālisti noteikti ar lielāko prieku visu paveiks Jūsu vietā, lai konkrētie logi nezaudētu savu kvalitāti un pienācīgi funkcionētu.

Koka, alumīnija logu veidi

Koka logi ļauj izveidot īpašu mājīguma sajūtu, turklāt varat izvēlēties piemērotu krāsu un laku, lai maksimāli izceltu to dizainu. Turpretim iecienītie alumīnija logi būs piemēroti, lai spētu saglabāt telpā daudz lielāku siltuma daudzumu un skaņas izolāciju, turklāt tie ir ļoti izturīgi un moderni. Jumta logi nepārtraukti pildīs tieši to pašu funkciju kā pārējie, taču tie arī radīs īpašu atmosfēru un visā telpā iekļūs lielāks gaismas daudzums. Jums ir iespēja noteikt, kur atradīsies rokturis, uz kuru pusi logu iespējams atvērt utt., tādēļ katram tiek garantēts individuāls risinājums. Nav jāuztraucas par to tīrīšanu, jo būs viegli piekļūt visam logam, kad nofiksēsiet to vienā leņķī.

Individuāli veidoti garāžu vārti

Izturīgas metāla durvis noteikti sniegs vēlamo drošības sajūtu gan jebkurā daudzstāvu ēkā, gan ikvienā privātmājā, pietam Jūs varēsiet baudīt lielāku klusumu. Lai cik apjomīgas un neticami izturīgas tās būtu, Jums nebūs sarežģīti tās atvērt, jo konkrētais durvju svars nekādā veidā neradīs grūtības. Jūs jebkurā gadījumā varat īpaši pielāgot ne tikai durvju krāsu un izmēru, bet arī drošības mehānismus, tāpēc ieteicams aprunāties ar kādu no speciālistiem. Jebkurā gadījumā garāžu vārti ir jāizvēlas tikpat rūpīgi, jo tajā allaž atrodas kas ļoti vērtīgs un svarīgi, lai Jūs varētu nebaidīties par savām mantām. Mēģinot izvēlēties vislabāko komplektāciju, noteikti pievērsiet uzmanību piedāvātajiem drošības mehānisiem, kas palīdzēs arī tad, ja Jūsu tuvumā būs bērni.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *