Veselībai un komfortam ir ļoti liela loma mūsu pašsajūtai ikdienā. Ja cilvēks jūtas fiziski slikti, tad arī emocionālā labsajūta, darba spējas un ikdienas gaitas tiek būtiski ietekmētas un traucētas.

Šādos gadījumos nepieciešama neliela palīdzība mūsu ķermenim atslābt, atpūsties un atjaunot spēkus un enerģiju. Dažāda tipa rehabilitācijas procesi ir tie, kas allaž noder arī profilaktiskos brīžos un liek mūsu ķermenim un garam, burtiski, lidot. Kompresijas vēnu zeķes un to sniegtās priekšrocības noteikti novērtēs grūtnieces, cilvēki pēc vēnu operācijām un vienkāršākām procedūrām, tie, kuriem ir ikdienā liela slodze kājām. Pieminējām jau topošās māmiņas, kuras katrā ziņā novērtēs dažāda veida grūtnieču jostas, kas ir labs palīgs ne vien grūtniecības laikā, bet arī pēc bērniņa piedzimšanas. Savukārt, ja vajadzīga mazliet nopietnāka pieeja rehabilitācijai, tad dažāda veida ortozes sniegs lielu atbalstu ikdienas gaitām.

KOMPRESIJAS ZEĶU PRIEKŠROCĪBAS SLODZES SITUĀCIJĀS.

Dažāda veida kompresijas apģērbs pēdējos gados ir kļuvis ļoti populārs. Lielu popularitātes blīvumu varam vērot sportistu un aktīvās atpūtas piekritēju vidū, kuri zem brīvā laika apģērba, pavelk kompresijas apģērbu. Kompresijas apģērbs palielina asinsriti noslogotajās ķermeņa zonās, tādā veidā atslogojot muskuļus un saites no slodzes, kas dienas beigās var radīt diskomfortu un nogurumu. Kompresijas zeķes ir nopērkamas gan aptiekās, gan dažādos tiešsaistes veikalos, kas nodrošina šāda un līdzīga tipa piederumus. Tautā sauktas dēvētas arī kā vēnu zeķes, šis apģērba gabals būs liels atbalsts arī lidojumu laikos, stāvoša darba darītājiem vai vienkārši profilaktiskos nolūkos.

ORTOZES REHABILITĀCIJAI PIEAUGUŠAJIEM UN BĒRNIEM.

Pēc dažāda tipa operācijām, traumām, vai arī iedzimtām problēmām, var rasties vajadzība pēc ortozēm, kas palīdzētu atjaunot dažāda veida ķermeņa lomu, vai kalpotu kā fiziska rakstura atbalsts dažādu ikdienas darbu paveikšanai. Ortozes visbiežāk tik iedalītas medicīniskajās un sporta ortozēs, kas abas pilda atbalsta lomu. Kā jau pēc atslēgvārda var saprast, sporta ortozes ir izplatītākas sportistu vidū, bet medicīniskās – rehabilitācijas periodā. Eksistē dažāda tipa ortozes, kas katra pilda savu funkciju – ortozes celim, potītes ortozes, ortizes elkonim, ir arī ortozes roku pirkstu ufnkciju atjaunošanai, bandāžas un daudz kas cits. Pirms attiecīgu ortožu iegādāšanās, lūdzam konsultēties ar funkcionālo speciālistu, lai saprastu kāda tipa ortozes ir nepieciešamas, jo nepiemērota terapija var nodarīt lielākas sekas mūsu veselībai, kā varētu likties sākumā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *