Imports un eksports bija, ir un būs viena no svarīgākajām ekonomikas sastāvdaļām, tālab loģistikas pakalpojumi ir bijuši aktuāli visos laikos jau gadu simtiem ilgi. Ikdienā nemaz nemēdzam aizdomāties par to, ka viss tas, ko atrodam veikalu plauktos, ir kāda tipa loģistikas procesu rezultāts.

Loģistika ir viss – sākot no brīža, kad prece pamet noliktavu, līdz mirklim, kad tā sasniedz adresātu. Loģistikas pakalpojumus uzņēmumā var kontrolēt dažādi – gan noalgojot loģistikas kompānijas, gan izstrādājot atsevišķas loģistikas nodaļas, taču otrais variants ir bieži izplatīts lielu kompāniju vidū. Nereti dažāda veida loģistikas kompānijas piedāvā arī papildus dažādus saistītos pakalpojumus. Kravu pārvadājumi Latvijā un arī starptautiskā mērogā, bez šaubām ir populārākie pakalpojumi, taču, nedrīkst aizmirst arī noliktavu servisu, konteineru pārvadājumus un arī kravas taksometru. Loģistikas pakalpojumi tiek piedāvāti ne tikai sauszemes pārvadājumiem, bet arī jūras un gaisa.

Ieskaties piedāvājumā – https://www.ursus.lv/kravu-parvadajumi.html

ĀTRĀKIE LOĢISTIKAS RISINĀJUMI JŪSU KRAVAI.

Daudzpusīgi loģistikas risinājumi tiek piemēroti konkrēta klienta aktuālajām vajadzībām, lai sniegtais pakalpojums būtu piemērotākais un atbilstošākais optimāla risinājuma saņemšanai Papildus iespējams lietot arī apdrošināšanas un muitas brokeru servisu. Arī negabarīta kravas transportēšana nesagādā nekāda veida problēmas. Neatkarīgi no tā, vai krava tiek pārvadāta ar kravas auto, avio, dzelzceļu vai kuģi vai ar velosipēdu – visam procesam ir jābūt pārdomātam un kvalitatīvam, lai esošie klienti, pēc lieliska servisa saņemšanas būtu gatavi turpināt sadarbību arī nākotnē.

AR KO ATŠĶIRAS LOĢISTIKAS PAKALPOJUMI?

Ar ko tad īsti atšķiras kravu transportēšanas veidi? Jau noskaidrojām to, ka katrs kravas tips var būt pārvadājams dažādos veidos, par ļoti specifiskos un īpaši pielāgotos. Nenoliedzami viens no populārākajiem un izplatītākajiem kravu pārvadašanas veidiem ir auto krava. Auto transports ir piemērots jebkāda tipa kravas transportēšanai. Pārvadāšanai ir iespējams lietot atšķirīga veida transportu un to adaptēt kravas veidam. Pārvadāšanai var izmantot mikroautobusus, tenta puspiekabes, refrižeratora tipa piekabes, negabarīta kravas platformas un atklātās platformas, arī, protams, lielus kravas auto. Avio kravas pārvadājumi, savukārt, tiek uzskatīti par ātrāko un drošāko kravu pārvadāšanas formu, ko izmanto īpaši jūtīgas un dārgas kravas transportēšanas reizēs. Šāda tipa kravu pārvadājumi notiek ne tikai ar kravas lidmašīnām, bet arī pasažieru, jo teju katra pasažieru lidmašīna ir paredzēta arī kravu pārvadājumiem. Dzelzceļa pārvadājumi visā pasaulē kļūst ar vien pieprasītāki, tādēļ tiek piedāvāti dažādi risinājumi, kā kravu nogādāt galamērķī arī šādā veidā. Cisternas, hopervagoni, pusvagoni, dažādas platformas un segtie vagoni nereti nodrošina nebeidzamas opcijas dažāda tipa kravas pārvadājumiem. Savukārt jūras ceļi, kravu pārvadāšanai, tiek izmantoti jau gadu simtiem ilgi, un skaidrs, ka laikam ritot, šis ir kļuvis arī par mūsdienās, vienu no pieprasītākajiem veidiem kravu transprtēšanai uz salīdzinoši tālu galamērķi. Pakalpojums tiek sniegts transportēšanai uz populārākajām pasaules ostām, ieskaitot ASV, Singapūru un pat Filipīnas. Šādi ir viegli transportēt arī nestandarta kravas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *