Modernā konditoreja piedāvā vislabākās uzkodas un pārsteidzošus našķus, kas piesaistīs gan pieaugušo, gan pašu mazāko uzmanību ar unikālām garšām. Konditorejas izstrādājumi paredzēti visām gaumēm, jo varat nobaudīt kliņģerus, tortes, fantastiskas uzkodas u.c. ēdienus. Konditorejas Rīgā piedāvā plašu izvēli, tāpēc katrs atradīs ko sev pielāgotu, pietam gardumus var ēst turpat mājīgajā kafejnīcā vai arī ņemt līdzi uz darbu vai mājām! Ikdienā izmantojot pavisam tradicionālas un jaunas receptes, tiek ceptas arī gardas tortes pēc katra individuāla pasūtījuma, tādēļ Jūsu fantastiskie svētki būs pilnībā izdevušies! Banketi būtu jārīko ar samērā lielu atbildību un precizitāti, tāpēc varat izmantot pieredzējušu konditoru palīdzību, lai viss noritētu bez jebkādas aizķeršanās.

Ieskaties šeit – http://www.francumaize.lv/produkcija/uzkodas/

Personalizētas tortes Jūsu svētkiem

Krāšņās tortes uz pasūtījumu piesaista tiešām daudzu cilvēku skatienus, jo tās vienmēr izskatās daudz oriģinālāk, košāk un arī īpašāk. Katrā gadījumā varat pasūtīt kūku vecmeitu vai vecpuišu ballītei, dzimšanas dienas svinībām un arī savām kāzām, turklāt to var droši pagatavot arī vairākos stāvos. Tortes pēc pasūtījuma Rīgā nemaksā tik daudz, tomēr allaž atstāj tik gaišas emocijas un atmiņas, tādēļ vērts savlaicīgi tās pasūtīt arī saviem svētkiem. Ja domājat, kur iespējams pasūtīt patiešām garšīgu kliņģeri, nav nemaz ilgi par to jādomā, jo konditorejā atrodami vairāki to varianti dažādām gaumēm. Individuālie pasūtījumi tiek gatavoti ar īpašu rūpību, jo svarīgi iegaumēt un realizēt visu, ko vēlas klients.

Banketu organizēšana jebkurā vietā

Galda klāšana nav nemaz tik elementārs darbs, jo vienlaicīgi jādomā par dažādiem sīkumiem, tādēļ droši uzticiet šīs lielās rūpes radošiem konditoriem! Izbraukuma banketi jāplāno līdz pat sīkākajai detaļai, lai ēdiena izvēle, piegāde utt. nesagādātu raizes. Paraugos banketu ēdienkarte ietver neskaitāmus piedāvājumus, tāpēc Jūs varat droši atlasīt tos, kas Jums konkrēti liekas paši piemērotākie. Piedāvātās uzkodas banketiem ir tiešām dažādas, tāpēc galdu klāšanas process un attiecīgas cenas atšķirsies katram pasūtījumam. Principā galdu klāšana izbraukumā ir izdevīgs piedāvājums, bet izmaksas atkarīgas no attiecīgā viesu skaita, papildu aprīkojuma pasūtīšanas u.c. detaļām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *