Uzlīmes ir viena no biznesa reklāmas un tēla prezentācijas veidiem. Vizītkartes ir uzņēmuma seja. Uzlīmju druka notiek uz papīra vai sava veida plēves, kur otra puse ir pārklāta ar līmi. Uzlīmju apakšējā pamatne bieži vien jau ir papīrs, kas jau aizsargā lipīgo pusi no pielipšanas virsmai pirms laika.

Tās priekšpusē tad ir attēls vai teksts – parasti firmas logo. Vizītkartes drukā uz cieta papīra, kā no vienas puses, gan arī no abām pusēm. Uzlīmes parasti tiks izmantotas praktiski uz jebkuras līdzenas virsmas (pvc, stikla, metāls). Taču drukas veikals bieži vien vispirms izraugās līmes pamatni, ja būs zināms uz kādas virsmas klients līmēs uzlīmes. Ieteicams uzzināt vairāk par uzņēmumu pirms veikt pasūtījumu.

Kāda tieši veidā var pasūtīt uzlīmes?

Pirms tam kā tiks sūtītas, piemēram, personalizētas uzlīmes vai arī mēģināts precizēt cenu, būtu jāizprot kādi tieši drukāšanas tipi pastāv un tad ar ko tad tie atšķiras savā starpā.
• Fleksogrāfija jeb flexo druka. Šī metode būs piemērota, ja, izmantojot automātisko iepakojumu, nepieciešama liela gatavo uzlīmju aprite. Formu daudzveidība un spilgts attēls, reljefs un lakošana – dažnedažādu tehnoloģiju izmantošanas rezultātā var iegūt labas kvalitātes uzlīmes.
• Ofseta druka. Šajā gadījumā uzlīmju izgatavošanā izvēlās pašlīmējošos papīru. Kad ir nepieciešams iepakojums vai sienas uzlīmes, vajag pasūtīt uzlīmes, kuras ir liela izmēra un taisītas izmantojot ofseta metodi.
• Digitālā druka. Šajā gadījumā uzlīmju druka un cena būs līdzsvarā, tieši šis būs izdevīgi mazām tirāžām. Taču, kad tiek drukāts uz digitālās preses, uzlīmes saķere nedaudz mazinās.
• Liela formāta uzlīmju druka šodien jau ir izplatīts veids. Šīs metodes priekšrocība jau ir šķīdinātāju, kā arī noturīgu tintes pielietošana, gan arī bezšuvju robošana. Pastāv variants griezt uzlīmes bez to drukāšanas.
• Sietspiede ir sava veida īpatnēja metode, kura ļauj drukāt, pielietojot zelta un sudraba krāsas. Metāliskās personalizētas uzlīmes rotās visus suvenīrus. Tātad, priekš tam, lai pagatavotu lieliskas, pārdomātas personalizētas uzlīmes, Jums ir vajadzīga pašlīmējoša plēve.
Šobrīd zinot, kā tiek veidotas personalizētas uzlīmes, droši var piemeklēt priekš sevis atbilstošāko veidu un izdarīt sev uzlīmju pasūtīšanu.

Kā tieši sameklēt labāko poligrāfijas veikalu?

Kā viens no galvenajiem jautājumiem, kurš jāuzdod sev, ir tieši tas, ar ko tad gribat strādāt – ar parastu starpnieku, mārketinga kompāniju vai tieši ar tipogrāfiju. Kā piemēram, liela poligrāfija ar vairāk kā desmit gadu pieredzi apliecina to, kad Jūsu pasūtījums un vēlēšanās tiks uzklausītas, un, ekonomējot finanses, būs sameklēts atbilstošākais variants Jūsu gadījumā, kurā pati uzlīmju druka, cena un piegāde tiks tik labi saplānota, ka būsiet apmierināti. Centieties uzzināt vairāk informācijas par izvēlēto kompāniju, lasiet atsauksmes online vidē no klientiem. Ja drukas pasūtījums ir sarežģīts, šajā gadījumā labāk sazināties ar pašu tipogrāfiju un tad izrunāt detaļas ar konsultantiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *