Vai ikdienā vispār novērtējam, cik daudz procesu mēs darām tieši pie galda? Te mēs gan mielojamies, gan strādājam, gan noliekam uz tā vajadzīgās lietas, gan domājam pie tā svarīgākās domas. Katrai no šīm funkcijām tiek pielāgots arī sava veida galds, tāpēc ir sastopami gan datorgaldi, gan ēdamgaldi, gan kafijas galdi, un daudzu citu funkciju galdi.

Atkarībā no funkcijas, galdi atšķiras arī pēc ārējā apveida, izmēra, izmantotajiem materiāliem un krāsām. Liela nozīme ir arī tādiem praktiskiem sīkumiem, kā galda ērta kopšana, tā saskaņotība ar krēsliem un citām mēbelēm. Piemēram, koka galdam jāpieskaņo arī koka krēsli, turpretī, iegādājoties konferenču galdu,  derētu noskaidrot, cik personu reāli pie šī galda var sasēsties. Variet uzzināt vairāk apmeklējot mājas lapu!

Latvijā bāzētais uzņēmums dizainakresli.lv ražo visdažādākā veida galdus, īpašu uzmanību pievēršot gan jau pieminētajām galdu funkcijām, gan formu un izmēru dažādībai, lai katrs izvēlētos vislabāko.

Dizainakresli.lv mājaslapā redzēsiet atsevišķas sadaļas ēdamgaldiem un virtuves galdiem. Bet kas tur tik ļoti atšķiras? Pirmkārt, funkcionalitāte – ja ēdamgalds vairāk paredzēts viesistabai, tāpēc tam ir ir jāizceļas arī ar savu eleganci, tad virtuves galds primāri ir piemērots gatavošanai vai salīdzinoši kompaktām virtuvītēm. Tāpēc dizainakresli.lv piedāvā virtuves galdus ar metāla kājām, kas būs stabilas un izturīgas, kā arī salīdzinoši mazus virtuves galdus, piemēram, galda modelis “Moriss” ir lielisks variants, jo tam ir viena stabila metāla kāja, bet apaļo galda virsmu pasūtiet vajadzīgajā lielumā.

Konferenču galdi un apsriežu galdi ir paredzēti kaut kam pilnīgi citam nekā, piemēram, virtuves galdi, tāpēc arī prasības pret tiem ir atšķirīgas. Nekas neliecina tik daudz par biznesu, kā interjera dizains uzņēmuma telpās, turklāt šajās telpās darbinieki dažkārt pavada ļoti lielu savas dienas, tāpēc jācenšas, lai mēbeles neradītu nospiedošu atmosfēru un būtu ērtas to lietotājiem. Dizainakresli.lv novērtē, cik klientu vēlmes ir atšķirīgas, tāpēc pielāgos savus galdus pircēja vajadzībām gan izmēru, gan apdares materiālu ziņā. Pozitīvi ir arī tas, ka ikviena stila galdiem dizainakresli.lv piedāvā pieskaņotus krēslus.

Dizainakresli.lv piedāvā vairākus desmitus galdu modeļus, turklāt ar iespēju jums pašam izvēlēties galda virsmas lielumu, pārklājumu vai toni. Ja meklējat mēbeles kādam pasākumam, kas notis tikai vienu reizi, dizainakresli.lv piedāvā arī galdu un krēslu nomu. Visai produkcijai ir iespējama piegāde kā Latvijā, tā ārzemēs, un par visu ir iespējams vienoties. Vēl varam pačukstēt, ka ik pa brīdim atsevišķiem galdu modeļiem dizainakresli.lv mājaslapā ir īpašas cenas – izmanto tās!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *