Cik muļķīgi un nepraktiski būtu katru reizi pirkt lietas, kas mums nepieciešamas vien atsevišķam gadījumam! Pēc tam tās tikai maisītos un ļoti iespējams, ka pēc kāda laika mums tik un tā sagribētos kaut ko citu. Tādi mēs, cilvēki, esam, un tāpēc dažādi nomas pakalpojumi zeļ un plaukst. Tomēr nevajadzētu domāt, ka vēlme kaut ko nomāt ir vienkārši kaprīze – piemēram, mēbeļu noma ir ļoti pragmātisks un gudrs lēmums, jo vienas un tās pašas mēbeles var kalpot ļoti daudzos pasākumos.

Viens no iemesliem, kāpēc galdu un krēslu īre ir nepieciešama, ir plašās izvēles iespējas. Banketa galdu īre kāzām vai krēslu īre konferencēm – tas ir pats vienkāršākais, ko piedāvā mēbeļu iznomātāji, jo te ir arī krēsli ar paliktni ērtākai rakstīšanai, koka galdi kopā ar soliem, galdi ar visiem galdautiem un tamlīdzīgi – viss gan banketam, gan vasaras festivālam!

Otrā nianse, kas ir krēslu un galdu īres priekšrocība – jums nav jālauza galva, kur mēbeles likt pēc pasākuma! Mēbeļu nomas darbinieki visbiežāk paši nodarbojas arī ar mēbeļu piegādi un aizvešanu, un jums tas nozīmē, ka tā ir vismaz viena lieta, par ko mazāk uztraukties!

Treškārt, mēbeļu noma – tā nav vienkārši galdu īre kāzām vai krēslu noma pasākumiem, te ir daudz plašāks piedāvājumu klāsts.

Piemēram, ja organizējat pasākumu sezonas drēgnajā laikā, vai esat aizdomājušies, kur cilvēki liks savus mēteļus? Te noderīga būs garderobes noma, jo jūs uzņematies rūpes par viesu ērtībām no viņu ierašanās brīža līdz pat aiziešanai , un nebūs labi, ja apmeklētājiem nāksies doties pie banketa galda ar virsdrēbēm vai lietussargu rokā!

Labs mēbeļu izīrētājs piedāvā garderobes statīvu nomu ar visiem numuriņiem un pat garderobistu pakalpojumiem! To noteikti vajadzētu izmantot ziemā vai vēlā rudenī, kad cilvēki nāk pamatīgās virsdrēbēs, tāpēc ka bez garderobista ir risks, ka sāksies liels haoss, jo bara efekts negatīvi ietekmē pat pašus izglītotākos cilvēkus.

Arī siltajā sezonā garderobes statīva īre nenāktu par ļaunu, jo cilvēkiem nereti ir līdzi dažādas papildlietas, kas traucētu baudīt pasākumu – piemēram, maisiņi, somas, pārvelkamie apavi un tamlīdzīgi. Te iespējams iztikt bez numuriņiem vai garderobista, bet vismaz vietu, kur šīs lietas atstāt, gan vajadzētu.

Mēbeļu noma – tas nav tikai galds, ko atved un pēc tam arī aizved kādi bezpersoniski darbinieki, tas ir pakalpojums, kas atvieglo dzīvi un pasākumu organizēšanu un gādā par jūsu sirdsmieru. Novērtējiet to!

 

 

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *