Lai apskatītu visu plašo pasauli un to, kā dzīve noris citās zemēs, nepieciešams vien doties kādā tuvākā vai tālākā ceļojumā. Pieredzējuši ceļotāji ir pazīstami ar ceļojumu apdrošināšanas polisēm, taču tiem, kuri nav tik aktīvi šajā jomā, tas varētu būt nevis jaunums, bet iespēja uzzināt jaunu informāciju, kas ir aktuāla saistībā ar plānoto ceļojumu. Šāda veida ceļojuma apdrošināšana glābj reizēs, kad šķiet, ka bezizeja ir vienīgā izeja. Lai arī plānojot ceļojumu nav nekāda vēlme domāt par sliktāko, nekad nenāk par ļaunu laicīgi nodrošināties, lai pēcāk nav nepatīkamu pārsteigumu un izdevumu. Ceļojumu apdrošināšana nav obligāta prasība nevienam, kurš dodas ārpus Latvijas robežām, bet tā pavisam noteikti ir ļoti noderīga.

KĀDI DATI JĀIESNIEDZ POLISES PĀRDEVĒJAM PAR PLĀNOTO CEĻU?
Lai varētu izvēlēties un iegādāties vispiemērotāko ceļojuma apdrošināšanas polisi, apdrošināšanas kompānijai ir jāzina daži būtiski fakti, kas sastāda polises pamatu un veido tās cenu. Ceļojuma mērķis, to cik ilgs ir plānots ceļojums, dati par ceļotājiem – to skaits un vecums. Tas, vai ir plāns ceļojuma laikā nodarboties ar sportiskām aktivitātēm, vai plānots darba vai atpūtas brauciens – šie visi faktori ietekmē polises cenu. Balstoties uz šo sniegto informāciju, apdrošinātājiem ir iespējams sastādīt korektus un piemērotus piedāvājumus un atliek vien izvēlēties, kurš no tiem būs piemērotāks.

KĀDA VEIDA POLISES IR IESPĒJAMS IEGĀDĀTIES?
Klientiem tiek piedāvāti dažādu polišu varianti, kuri ietver standarta un papildus apdrošināmos riskus. Ceļojuma izmaiņas, repatriācijas izdevumi, dažādi medicīniskie riski, problēmas ar bagāžu – šie ir tikai daži no riskiem, kas tiek apdrošināti un kurus var papildīnāt. Jo augstākas pakāpes polise, jo augstāka tās cena, papildus apdrošinātie riski un arī lielākas atlīdzības pamata apdrošinātajiem riskiem. Kā liels pluss ir jāmin civiltiesiskā apdrošināšana ceļojuma laikā un arī drošība nomājot auto.

No apdrošināšanas nav jābaidās, jo tā palīdz reizēs, kad situācija var likties bezizejas un jāškiras no lielām naudas summām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *