Mašīnu bez riepām iedomāties nevaram, jo arī cilvēki bez kurpēm nestaigā. Riepu nolietojums un tehniskais stāvoklis obligāti ir ārkārtīgi svarīgs drošības rādītājs.

Neatkarīgi no tā, kāda tipa riepas lietojat, auto ir jābūt drošai.Auto riepas nenoliedzami būs iegādājamas plašā cenu amplitūdā. Automašīnas servisa darbinieki un auto riepu eksperti, vienmēr laipni atbildēs uz visiem jautājumiem un konsultēs par atbilstošāko risinājumu. Ziemas riepas ir iespējams arī nodot glabāšanā, nesezonas laikā. Mašīnas riepu servisi vienmēr nodrošina visāda tipa pakalpojumus, saistītus ar riepu  stāvokļa pārbaudi. Ja ar mašīnu brauc pa vājas kvalitātes ceļu, izredzes sabojāt auto diskus ir ļoti liela. Iespēja sabojāt diskus, braucot pa Latvijas ceļiem, ir ārkārtīgi liela iespējamība, tālab to apkope ir ļoti svarīga. Riepu servisi piedāvā arī riepu maiņu un riepu balansēšanu. Šobrīd ziemas riepas akcija cenas!

AUTO RIEPU UZGLABĀŠANA.

Ziemas riepas automašīnām, kas piedalās ceļu satiksmē pie mums, ir obligāta prasība no oktobra līdz martam. Protams, ka šis laika posms var ieilgt, jo viss ir atkarīgs no laikapstākļiem. Ja lietojat vissezonas automašīnas riepas, derētu pārbaudīt to protektora biezumu, vēlams pirms katras sezonas sākuma. Pērkot lietotas vai mazlietotas ziemas riepas, visādā ziņā ir ekonomija, jo pastāv opcija ietaupīt teju četrdesmit procentus, kas ir diezgan liela naudas summa. Tas attiecināms gan uz vasaras, gan ziemas mašīnas riepām.Pirms pērkat lietotas vai atjaunotas riepas, noderētu konsultācija pie mašīnas riepu servisa darbiniekiem.

KUR MEKLĒT AUTO RIEPU PAKALPOJUMUS?

Riepu serviss, kas piedāvā saistošus risinājumus jebkuram klientam, vienmēr ir zelta vērtē. Ļoti daudzi auto servisi nodrošina arī riepu uzglabāšanas pakalpojumus, jo, būsim reāli – ne visiem mājokļi ir īpaši atbilstoši tam, lai pareizos apstākļos uzglabātu papildus riepu komplektu, nemaz nerunājot par to, ka tas aizņem vietu. Auto riepas servisos visā Latvijā ir iespēja pārbaudīt, labot, mainīt un arī visādi citādi savest kārtībā esošajai vai arī nākošajai darba sezonai. Lai pārvietošanās pa Latvijas ceļiem būtu vēl tīkamāka, ir opcija izmērīt arī protektora biezumu, kas ir īpaši svarīgs ziemas riepu rādītājs, sākoties drēgnajiem laikapstākļiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *