Telpas interjera iekārtošanā, bieži vien, ļoti liela nozīme ir sienu noformējumam. Ne vien apdares materiālu dizains un kvalitāte rada sienas funkcionalitāti, bet arī dekoratīvo elementu izvēle.

Pēdējā laikā ļoti populāra ir kļuvusi dažāda veida kanvu izvietošana mājokļos vai darba telpās. Kanva ir parocīgs un viegli pielāgojams vizuālā noformējuma elements – uz koka rāmja uzvilkts audekls, ko iespējams apdrukāt vai apgleznot. Populāri ir uz kanvām drukāt dažādas sev tuvas fotografijas un attēlus. Attēlu uz kanvas ir iespējams sadalīt vairākās mazās kanvās, tādējādi izveidojot interesantu kolāžu no izvēlētā attēla. Pirms kolāžas pirkšanas, iesakām izmērīt to, cik lielu laukumu uz sienas tā aizņems, jo jāņem vērā fakts, ka kolāžas kanvas nepieciešams vienu no otras izvietot ar trīs līdz piecu cm atstarpi. Cenas uz kanvām vari uzzināt šeit!

KĀ IZGATAVO KANVU UN KĀ TO KOPJ?
Tas nebūs vienkārši apdrukāts audekla gabals. Mūsdienās veidotās kanvas tiek apstrādātas ar speciālu laku, lai tās būtu vieglāk kopt, kā arī tās kalpotu ilgāk – attēls neizbalētu, nesmērētos. Laka, ar ko kanva tiek apstrādāta pēc izgatavošanas, novērš saules staru ietekmi uz attēlu, līdz ar to, kanvu iespējams novietot telpas saulainākajā vietā, kas, savukārt, nav ieteicams vienkāršiem lielizmēra drukas darbiem vai arī fotogrāfijām. Lai kanva kalpotu ilgi, to vajadzīgs laiku pa laikam tīrīt ar mīkstu lupatiņu. Attēla kvalitātei ir viena no galvenajām lomām labas kvalitātes apdrukas rezultātam. Minimālais fotogrāfijas izmērs, ko printēt uz kanvas, ir divi MB. Labākie formāti, savukārt, ir .JPG un arī .PNG. Kanvas tiek izgatavotas, visiežāk, vienas darba dienas laikā.

Kanvas cena tiek noteikta balstoties uz dažādiem rādītājiem. Kanvas izmērs un veids būs viens no galvenajiem rādītājiem cenas noteikšanā. Kanvas izmērs nosaka to, kāda ir sākuma cena. Ir iespējams izgatavot gan nelielus darbus, sākot ar 20×30 centimetru izmēru, gan liela izmēra drukas kanvas, līdz pat 120×180 cm. Elektroniski, veidojot pasūtījumu, ir iespējams aplūkot to, kā kanva izskatīsies un arī kādus efektus tai ir iespējams pielāgot un arī piemeklēt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *